Головна » Економіка » При який борг за комуналку можуть відібрати житло

При який борг за комуналку можуть відібрати житло

26.09.2016 в 08:32 переглядів: 198 коментарів: 0 Економіка
В українців можуть забрати і продати житло в разі заборгованості за комунальні послуги.

В українців можуть забрати і продати житло в разі заборгованості за комунальні послуги, пише domik.ua. Наприклад, в Луцьку квартиру боржника продали за борг по комуналці, який перевищив 10 000 грн, повідомляє видання.

Примітно, що комунальні підприємства вправі подавати позови до суду на боржників, якщо розміри їх боргів перейшли позначку в 10 мінімальних зарплат. З 01.05.2016 по 30.11.2016 року ця сума дорівнює 14 500 грн (1 450 х 10).

Разом з тим експерти розповіли, яким чином родина, яка виявилася в складній ситуації, може уникнути продажу квартири або будинку.

Держава надає можливість домогосподарству, яке опинилося в скрутному фінансовому становищі і не змогло своєчасно оплатити комунальні рахунки, звернутися за субсидією. Подати документи на субсидію потрібно не пізніше 6-ти місяців після накопичення заборгованості.

Крім того, сім'я боржників має право підписати договір з комунальним підприємством для реструктуризації заборгованості. Для цього необхідно подати в компанію, яка надає комунальні послуги, заяву з проханням помісячно погашати борги.

Як правило, комунальні підприємства не відмовляють боржникам в цьому, тому що вони зацікавлені в зменшенні заборгованості. Раніше міністр соцполітики України Рева спростував поширені міфи про субсидії.
http://finance.bigmir.net/budget
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL