Головна » Різні новини » При каком условии восстанавливаются нервные клетки

При каком условии восстанавливаются нервные клетки

12.05.2016 в 10:21 переглядів: 354 коментарів: 0 Різні новини
Проблеми розвитку головного мозку людини обговорювалися на міжнародному конгресі психіатрів у Санкт-Петербурзі. Людський мозок розвивається протягом усього життя, що дозволяє клітинам головного мозку відновлюватися за умови, що для цього буде створено сприятливе середовище-позитивних емоційний настрій.

Так, протягом багатьох років канадські вчені вели спостереження за черницями старше 100 років. В результаті регулярного обстеження мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) була зафіксована здатність відновлювати мозкові структури і їх провідність. Вчені пояснюють це диво способом життя і мислення цих жінок: черниці скромні, живуть в гармонії з собою і в молитвах про зміну людей на краще.

А вчені петербурзького Фізико-технічного інституту імені Іоффе провели експеримент, який доводить, що «чим продуктивніше працює вчений, тим довше вона живе».

Головний руйнівник нервових клітин - стрес, який до того ж пригнічує здатність мозку до регенерації. А сприяє регенерації мозку гармонія з самим собою.

Для цього відомий німецький нейробіолог професор Геттінгенського університету Гарольд Хютер радить:

порівнювати мрії з реальністю,
вміти організувати своє життя, а не бути пасивною жертвою обставин,
розуміти сенс життя - хоча б власної,
мати міцні соціальні зв'язки - добрі відносини як можна з великою кількістю людей - особливо близьких.

Ніщо так не сприяє відновленню нервових клітин, як проблема, для якої людина знайшла рішення. А щоб проблеми не сильно обтяжували, потрібно чогось вчитися. Навіть в похилому віці. Щоб зберігався смак до життя!

http://03info.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL