Головна » Економіка » Придбати побутову техніку в Епіцентрі допоможе ПриватБанк

Придбати побутову техніку в Епіцентрі допоможе ПриватБанк

20.11.2018 в 14:33 переглядів: 114 коментарів: 0 Економіка
Епіцентр разом з ПриватБанком допоможуть прикарпатцям підготуватись до Новорічних/Різдвяних свят завдяки сервісу “Оплата частинами”. Відтепер придбати побутову техніку вже сьогодні, а оплатити її вартість згодом франківчани та коломияни зможуть в одній з найбільших торговельних мереж України. З листопада усі гіпермаркети “Епіцентр” підключені до сервісу ПриватБанку “Оплата частинами”.

“Хто пам’ятає курс економіки зі студентських років, той знає, що, купуючи товар в кредит, Ви в першу чергу заощаджуєте, а не витрачаєте, - зазначає Роман Пасайлюк, керівник напрямку “Оплата частинами” Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Сервіс “Оплата частинами” на сьогоднішній день працює в більше ніж 500 торгових точках Прикарпаття. А з листопада ще й в мережі гіпермаркетів “Епіцентр” та Інтернет-магазині 27.ua - особливі умови оплати тут діють на побутову техніку”.

Процедура оформлення товару в “Оплату частинами” займає лише 30 секунд. Договором в такому випадку є чек з усіма необхідними реквізитами. Жодних документів - довідки про доходи, ІПН, паспорта і т.д. - надавати не потрібно.

Аби дізнатися про доступну суму для оформлення розстрочки, достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua. Ліміт також можна подивитися у Приват24, у мобільному додатку “Oплата чaстинами”. Товар клієнт отримує відразу, а оплату вносить щомісяця рівними частинами на свою кредитну картку (відділення банку відвідувати для цього необов'язково).

Аби придбати необхідну техніку, прикарпатцям необхідно бути клієнтами ПриватБанку та мати з собою банківську картку. Сервіс “Оплата частинами” доступний власникам пластикових карт “Універсальна”, “Універсальна Gold", "Platinum", "Infinite", "World Signia / Elite".

Обрати техніку з відтермінуванням до 10 платежів прикарпатці можуть в будь-якому магазині “Епіцентр” в Україні. На Івано-Франківщині магазини цієї мережі працюють за адресами:

м. Івано Франківськ, вул. Івасюка, 17
м. Коломия, вул. Карпатська, 184.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL