Головна » Економіка » Прикарпатці можуть погасити борги за комуналку в розстрочку за допомоги ПриватБанку

Прикарпатці можуть погасити борги за комуналку в розстрочку за допомоги ПриватБанку

26.09.2016 в 18:53 переглядів: 177 коментарів: 0 Економіка

Згідно з офіційною статистикою, заборгованість населення за комунальні послуги сьогодні становить понад 13 млрд. гривень. До кінця року цей борг може досягти 22,5 млрд. - при цьому тарифи на гарячу воду та опалення підвищуються. Серед регіонів найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Кіровоградській і Запорізькій областях, найнижчий – у Миколаївській, Івано-Франківській, Волинській та Сумській областях. Для розвантаження щомісячного сімейного бюджету, ПриватБанк надав можливість своїм клієнтам скористатися послугою “Миттєва розстрочка” для оплати боргу за послуги ЖКГ.

Прес-служба Прикарпатського РУ ПриватБанку нагадує івано-франківцям і всім жителям області про можливість погасити борги за комунальні послуги в розстрочку.

Наприклад, якщо у клієнта накопичився борг за житлово-комунальні послуги на суму понад 3 тис. грн та її потрібно негайно погасити, здійснити оплату можна в терміналі самообслуговування за допомоги сервісу «Миттєва розстрочка». Сума боргу буде розбита на кілька місяців - до 10 платежів. Для оформлення розстрочки документи не потрібні.

Для того, щоб скористатися розстрочкою, в терміналі необхідно вибрати комунальний платіж і послугу «Миттєва розстрочка», натиснувши «Оформити розстрочку». Перший платіж буде списаний відразу, а далі сума щомісячного платежу буде зніматися з карти кожні 30 днів.

Комісія «Миттєвої розстрочки» становить 2,9%. При використанні кредитного ліміту комісія буде такою ж, як при знятті готівки в банкоматах (4% від суми щомісячного платежу).

Щоб дізнатися про доступну суму для оформлення розстрочки, варто відправити смс на номер 10060 з текстом chast або залишити заявку на сайті chast.privatbank.ua.

Сьогодні Прикарпатська філія ПриватБанку надає п'ять каналів оплати комунальних послуг. Окрім популярних і добре знайомих клієнтам терміналів самообслуговування та кас, існує широкий спектр сучасних сервісів віддаленої взаємодії з банком: мобільний додаток «Фотокаса», Інтернет-банк Приват24 і послуга «Регулярні платежі».

Усі вони спрямовані на те, щоб полегшити і прискорити обслуговування клієнтів. Комісія за послуги при оплаті комуналки в Приват24 становить 1 грн.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL