Головна » Економіка » Прикарпатці завдяки новому продукту від ПриватБанку можуть застрахувати комунальні платежі

Прикарпатці завдяки новому продукту від ПриватБанку можуть застрахувати комунальні платежі

26.03.2018 в 07:46 переглядів: 293 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк запустив новий продукт "Страхування комунальних платежів". Дана програма страхування допоможе прикарпатцям погасити заборгованість з оплати комунальних послуг за рахунок страхової компанії в разі втрати роботи або працездатності.
 
“Продовження зими весною, заставляє нас не економити на опаленні, тому сьогодні страшно отримувати рахунки за комунальні послуги і ще страшніше не платити, - говорить керівник “Бізнесу масових платежів” Ігор Гакало. - А раптова травма може зажадати тривалого лікування і великих витрат. Ця страховка допоможе у важкий момент залишитися з водою, газом, світлом і опаленням”.
 
Оформити договір страхування комунальних платежів можна самостійно в Інтернет-банку Приват24  в меню «Мої рахунки» – «Страховки» – «Оформити страховку» – «Страхування комунальних платежів».
 
Договір страхування комунальних платежів покриває такі ризики, як: втрата постійного місця роботи, одержання інвалідності в результаті нещасного випадку, критичні захворювання, вперше виявлені в період дії договору страхування. Більш детальну інформацію клієнт може отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку, в Інтернет-банку Приват24, або зателефонувавши на гарячу лінію банку 3700.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL