Головна » Економіка » Прикарпатців застрахують в ПриватБанку від 138 хвороб

Прикарпатців застрахують в ПриватБанку від 138 хвороб

29.10.2018 в 09:10 переглядів: 105 коментарів: 0 Економіка

В ПриватБанку можна не лише отримати кредит чи оплатити комуналку, а й застрахуватись від багатьох хвороб. Програма “Страхування здоров'я” допоможе захистити прикарпатців від фінансових витрат на лікування.

“Мийте руки з милом та слухайте маму, аби не довелось лікувати дифтерію та бронхіт, кір, краснуху, тонзиліт, - говорить Ігор Гакало, керівник напрямку платежів Прикарпатського РУ ПриватБанку, - а якщо Ви вважаєте себе індивідуальністю та яскравою особистістю, то перед тим, як взимку вийти на вулицю без шапки, застрахуйтесь в ПриватБанку”.

За програмою “Страхування здоров’я” додатковий захист можна отримати від 138 хвороб. Під страховий випадок потрапляють хвороби систем кровообігу, дихання, травлення, чуття. У переліку є навіть ті, які не покриваються традиційними страховками. Це - цукровий діабет, вірусний гепатит, туберкульоз та онкозахворювання. Захист отримують не лише дорослі, але й діти - такі традиційні дитячі хвороби, як вітряна віспа та краснуха, теж є в переліку програми. Сплачуючи мінімальну суму щомісячного платежу - усього 50 грн, батьки можуть розраховувати на фінансову допомогу в сумі 2000 гривень на лікування дитини. За умовами програми, розмір щомісячного платежу становить від 50 гривень і залежить від обраного варіанту страхування та віку страхувальника. Страхова сума - 50, 75 або 100 тисяч гривень.

Договір укладається терміном на 12 місяців як на дорослого віком до 69 років, так і на дитину від 1 року. З переліком захворювань та розміром страхових виплат за даними захворюваннями можна ознайомитись на сайті банку.

Щоб отримати гроші за страховкою, потрібно зателефонувати за номером 3700 і повідомити, що страховий випадок настав. Упродовж двох днів після завершення лікування необхідно залишити заявку (на сайті, через Інтернет-банк Приват24 або у будь-якому відділенні) та надати відповідні документи. Рішення про виплату коштів приймається впродовж одного дня.

Застрахуватись за програмою “Страхування здоров’я” можуть не лише клієнти ПриватБанку. А за додатковою інформацією щодо умов програми “Страхування здоров’я” можна звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку на Прикарпатті чи ознайомитись самостійно на сайті банку.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL