Головна » Економіка » Прикарпатцям пропонують подбати про фінансове майбутнє своїх дітлахів

Прикарпатцям пропонують подбати про фінансове майбутнє своїх дітлахів

30.11.2018 в 10:35 переглядів: 57 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк пропонує прикарпатцям вже зараз потурбуватись про фінансове майбутнє своєї малечі та оформити унікальний депозит "Джуніор".

Особливістю депозиту "Джуніор" є те, що батьки або родичі оформляють внесок на своє ім'я, а права на депозит перейдуть до дитини в дату, яку обирає сам оформлювач (День народження, День Святого Миколая тощо). Це може бути будь-яка зручна дата після настання 18-річчя дитини. І розпорядитися цими грошима дитина зможе на свій розсуд: витратити на весілля, мандри, придбання житла, автомобіля або інші потреби.

“Маленькі дітки - маленькі бідки, дітки ростуть й бідки ростуть. Адже з віком потреби збільшуються: від памперсів та дитячого харчування до оплати за навчання та й проживання в цілому, - говорить Ярослав Круп’як, керівник напрямку “Заощадження”  Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Саме тому своїм клієнтам ми радимо подумати про майбутнє та вже сьогодні накопичувати заощадження для своєї малечі. Для дитячих накопичень у нас є спеціальний вклад “Джуніор”. Відкрити депозит можна не тільки рідним дітям, а й похресникам, племінникам та онукам. Це один з сучасних подарунків замість гаджетів та гіроскутерів”.

Вклад відкривають на 12 місяців, і він автоматично продовжується щорічно на аналогічний термін і з актуальними на той час процентами. Актуальні на сьогодні процентні ставки: 16,5% річних у гривні, 3% річних в доларах, 1,25% річних в євро. В кінці кожного строку (12 місяців) накопичені відсотки додаються до основної суми вкладу (капіталізація). Завдяки цьому банк забезпечує максимальне зростання заощаджень.

Власник вкладу може повністю контролювати та розпоряджатися депозитом до моменту переходу прав до дитини. Поповнювати депозит можна в будь-який момент самостійно через термінали, додаток  Мої вклади, через Приват24, безкоштовний телефон 3700, у відділенні банку. За більш детальною інформацією можна звернутись до  будь-якого відділення ПриватБанку на Прикарпатті.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL