Головна » Економіка » Прикарпатець "стрибнув" в останній вагон акції "Смартфонів 5 вагонів"

Прикарпатець "стрибнув" в останній вагон акції "Смартфонів 5 вагонів"

19.01.2018 в 08:26 переглядів: 247 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк підбив підсумки нещодавно проведеної акції “Смартфонів п’ять вагонів” для клієнтів-власників карток Mastercard із врученням смартфонів Xiaomi Redmi 4 (32GB). Переможцем став прикарпатець Віталій Дубас, який придбав квиток на потяг 31.12.2017 - в останній день акції.

“Саме придбання смартфону було пріоритетом на найближче майбутнє, але купувати не прийшлось, - розказує переможець в акції. -  Я був впевнений, що мені телефонують з ПриватБанку, бо номер, з якого мені повідомили про виграш - це номер гарячою лінії, тому й сумнівів не було, що я переможець. Завжди приємно отримувати подарунки, особливо  напередодні  зимових свят”. 

Як повідомляє прес-офіс ПриватБанку, акція "Смартфонів п'ять вагонів" тривала до 31 грудня. В акції брали участь клієнти ПриватБанку - власники карток Mastercard, які в період акції придбають квиток на поїзд у будь-якому каналі продажу. Реєстрація в акції не потрібна. Клієнт ПриватБанку автоматично ставав учасником при купівлі квитка за допомогою картки Mastercard.

Акція також діяла і при купівлі квитка "туди й назад", а також при купівлі не на своє ім'я. Смартфони Xiaomi Redmi 4 (32GB) розігрувались щотижня серед усіх клієнтів, що виконали умови акції. Визначення переможців відбувалось випадковим чином – щотижня визначалось 20 переможців. Один клієнт міг отримати подарунок лише один раз.

Продаж квитків відбувається в усіх відділеннях, терміналах самообслуговування банку, а також на спеціальному сайті bilet.pb.ua і Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на “паперовий” квиток. Крім залізничних квитків, ПриватБанк дає можливість швидко та зручно купити квитки на автобус і літак у будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку, що обслуговує понад 15 млн індивідуальних і 375 тис. корпоративних клієнтів. Щодня через ПриватБанк проводять транзакції понад 2,1 млн клієнтів. Мережа ПриватБанку включає 2 560 відділень, 7 285 банкоматів і 12 162 термінали самообслуговування.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL