Головна » Інтернет » Приват24 почав продаж їжі майбутнього

Приват24 почав продаж їжі майбутнього

01.05.2016 в 19:58 переглядів: 520 коментарів: 0 Інтернет

У Privat24 Android стартували продажі порошкового харчування Soylent. Замовити пакет денної норми «цифрового» здорового харчування можна просто в смартфоні в розділі «Усі послуги» мобільного банку Privat24.

 

«Ми витрачаємо на їжу 70 хвилин на день, це майже 4 роки життя, не рахуючи затрат часу та коштів на події навколо їжі – купівлю, приготування, миття, утилізацію відходів тощо. Плюс є споконвічна проблема браку в звичайній їжі потрібних вітамінів і мікроелементів, а їх придбання теж тягне за собою втрату часу та грошей, – говорить заступник голова правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Я сам снідаю та обідаю сойлентом, а класичне харчування залишається для подій, де їжа є частиною або фоном комунікації, наприклад, зустрічі з друзями або бізнес-партнерами».

 

У ПриватБанку дуже серйозно ставляться до змін, які викличе така трансформація основ уявлення про харчування, оскільки комодитизація їжі драматично змінить такі галузі, як сільське господарство, громадське харчування, продуктовий ритейл, переробку, зберігання, пакування, логістику та інші пов’язані з їжею сектори економіки, а вони в свою чергу вплинуть на функцію грошей і банківський бізнес.

 

Soylent – це замінник справжньої їжі у вигляді порошку, що розбавляється водою та який містить у собі всі необхідні елементи. Як космонавти в космосі харчуються картопляним пюре та стейком з тюбиків, так і цей напій повністю замінює стандартний сніданок, обід чи вечерю. Soylent випускається у вигляді сухого порошку. Нагрів чи інший спосіб приготування не потрібен, а продукт має тривалий строк зберігання.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL