Головна » Інтернет » Privat24 став найпопулярнішим додатком українського Galaxy Gear Apps

Privat24 став найпопулярнішим додатком українського Galaxy Gear Apps

16.04.2016 в 19:18 переглядів: 418 коментарів: 0 Інтернет

Додаток для безконтактної оплати Privat24 стало найбільш популярним додатком серед українських користувачів "розумних годин" Samsung Gear S2. Згідно з даними Samsung Electronics, в квітні Privat24 очолив ТОП-12 кращих додатків українського Galaxy Gear Apps стора. Крім популярного мобільного банку, серед найпопулярніших додаток для Gear S2 ще п'ять приложенией українських розробників і компаній, серед яких довідник курсів валют, локатор банкоматів, послуги виклику таксі, патріотичні скіни годин і додаток контейнер UA Life. 

Додаток Privat24 дозволяє кожному власникові Samsung Gear S2 використовувати розумні годинник для безконтактної оплати покупок у торговій мережі замість банківських карт або готівки. Функція безконтактної оплати доступна не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Щоб використовувати Samsung Gear S2 для безконтактної оплати, потрібно встановити додаток Privat24, авторизуватися за номером телефону і підключити свої банківські картки. При оплаті активувати додаток і піднести дисплей годин до зчитувального пристрою. 

В Україні безконтактні платежі за допомогою смартфонів доступні в більш ніж 55 тис. торгових точок стандарту MasterCard pay pass. Також власники смартфонів Galaxy серії A можуть за допомогою смартфонів оплачувати проїзд у всіх станціях київському метро і 10 станціях столичного швидкісного трамваю, завдяки предустановленому додатком Privat24.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL