Головна » Економіка » ПриватБанк допоможе підготуватись до запаморочливого шопінгу

ПриватБанк допоможе підготуватись до запаморочливого шопінгу

22.11.2018 в 11:38 переглядів: 140 коментарів: 0 Економіка
Цього року “Чорна п’ятниця” випадає на 23 листопада та “Кіберпонеділок” на 26 листопада. Ці свята не є офіційними, але багато людей беруть собі відпустки чи відгули, щоб зайняти чергу ще вночі, адже першим покупцям деякі магазини пропонують знижку від 50 до 80%. І це стосується не тільки одягу та їжі, але і техніки та інших речей для дому. Саме в період “чорноп’ятничних” знижок більшість українців їдуть до сусідніх країн за покупками. Недивлячись на те, що цей день зародився у США, зараз його відзначають у багатьох країнах, і Україна – не виняток.
 
Клієнтам ПриватБанку ці дні можуть також принести додаткові вигоди. А щоб ретельно підготуватися до нього та здійснити справді вигідні покупки, в ПриватБанку пропонують декілька порад.

Кредитний ліміт
Використовувати кредитні кошти для покупок з картки “Універсальна”, не сплачуючи відсотків. Для цього використані банківські кошти потрібно повернути на картку до 25 числа наступного місяця. Перевірити та при потребі збільшити кредитний ліміт на картках “Універсальна”, “Універсальна Gold” та картках вищого рівня можна на сайті limit.pb.ua, в Інтернет-банку Приват24, на гарячій лінії 3700.

“Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”
За допомогою даного сервісу Ви можете здійснити покупку, сплативши не всю вартість, а тільки ЧАСТИНУ (до 25 платежів) без зайвих документів. Для оформлення потрібна лише картка “Універсальна”. Час на оформлення займає лише 30 секунд, а договором являється чек з усіма реквізитами. Щоб дізнатися про доступну суму для оформлення розстрочки, достатньо відправити SMS на номер 10060 з текстом chast. Переглянути перелік звичайних магазинів та online-магазинів можна на сайті chast.privatbank.ua.
 
Валюта
Оплачувати покупки на закордонних сайтах можна картками в будь-якій валюті без додаткових комісій. Обмін валюти проводиться за курсом ПриватБанку для карток, що можна подивитися на сайті pb.ua.

Приємних покупок разом з ПриватБанком!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL