Головна » Економіка » ПриватБанк допоможе пофестивалити влітку в Карпатах, придбавши залізничні квитки

ПриватБанк допоможе пофестивалити влітку в Карпатах, придбавши залізничні квитки

25.06.2018 в 08:56 переглядів: 79 коментарів: 0 Економіка

Літо - надзвичайно чудова пора року для активного сімейного відпочинку та відвідування фестивалів. Відпочинок в Карпатах дає можливість насолодитись чистим гірським повітрям, прохолодою смерекових лісів, мальовничими краєвидами, стрімкими гірськими річками та потоками, барвистими долинами, вкритими квітами та різноманітними травами. Відпустка в горах - це завжди багато приємних вражень та справжніх позитивних емоцій. Саме влітку на Прикарпатті проводяться найкращі фестивалі та свята, де можна не тільки добре відпочити, а й збагатитися знаннями з історії та культурними традиціями краю. Фестивалі проводять з метою розвитку фестивального туризму в місті та області, збільшення кількості туристів, популяризації культурної спадщини Івано-Франківська.

Ці свята об’єднують не тільки українців з усіх куточків, а й гостей з інших країн. Для тих, хто планує відвідати Прикарпаття та цінує свій час і гроші, ПриватБанк пропонує найзручніший сервіс з покупки електронних квитків на потяги.

Це - зручно! Не треба ходити в касу вокзалу та стояти в черзі. Не виходячи з дому чи офісу, можна самостійно обрати потрібний рейс, потяг, місця та контролювати замовлення квитка. Роздруковувати також не обов’язково, достатньо показати контролеру квиток зі смартфону.

Придбати квитки через сервіси ПриватБанку можна різними способами:

  1. на спеціальному сайті банку;

  2. через Інтернет-банк “Приват24”;

  3. у терміналах самообслуговування, які знаходяться на відділеннях ПриватБанку та в торгових точках по всій території України;

  4. за телефоном гарячої лінії 3700;

  5. у касах ПриватБанку;

  6. у будь-кого зі спеціалістів у відділеннях ПриватБанку.

Нагадаємо, що ПриватБанк запустив послугу повернення залізничних квитків, придбаних через відділення та електронні сервіси банку. Повернути квиток можна онлайн через сайт bilet.pb.ua або в “Приват24”. Кошти повертаються покупцеві на картку, з якої були оплачені квитки. Після скасування квитка місце стає доступним уже через півгодини.

ЧЕРВЕНЬ 

Міжнародний фестиваль Via Carpatia. Локація CARPATIA знаходиться у селищі Криворівня, яке відоме музеями Івана Франка та Михайла Грушевського. Головним завданням проекту є об'єднання культурної спадщини Карпат. Програма очікується різноманітна: від етнографії до нових музичних хітів. Via Carpatia поєднає в собі кінофестиваль Transcarpatia, фестиваль музики і мистецтва Sounds of Carpatia, фестиваль українських виробників Made in Ukraine: Зустріч в Карпатах, традиційний гуцульський фестиваль Полонинське літо і свято народної творчості імені Гната Хоткевича.

ЛИПЕНЬ 

Молодіжний фестиваль «Купальська ніч». Локація: Міське озеро Івано-Франківська. Театралізоване дійство, що супроводжується запаленням «Купальської ватри», виступами молодіжних гуртів та організацією ярмарки виробів народних майстрів ужиткового мистецтва з метою збереження та вивчення народних традицій.

Ярмарок-фестиваль «Меди Прикарпаття 2018». Локація: площа Ринок. Популяризація культури бджільництва серед українців, обмін досвідом бджолярів, демонстрація досягнень у сфері бджільництва.

СЕРПЕНЬ

Ярмарок-фестиваль «Свято винограду та вина». Локація: площа Ринок, вул. Д. Вітовського. Щорічний ярмарок-фестиваль, який проводиться з метою відновлення та популяризації виноградарства на Прикарпатті.

Фестиваль «Все українське на новий лад». Локація: Вічевий майдан, площа Ринок. Сучасна інтерпретація традиційного українського мистецтва та національної кухні, підняття престижу українських традицій,  виступи музичних колективів та окремих артистів, показ стилізованого національного одягу, «Свято балкону» та гастрономічні заходи.

Фестиваль молодіжної популярної музики «Едельвейс». Локація: Вічевий майдан,площа Ринок. Виявлення та підтримка талановитої молоді, підняття престижу української сучасної музики, сприяння підвищенню виконавського рівня майстерності музичних гуртів.

Фестиваль ресторанних та весільних музикантів «Лабух-фест». Локація: Вічевий майдан. Популяризація кращих зразків сучасного музичного мистецтва, розвитку творчих здібностей весільно-ресторанних музик.

Фестиваль культур Global Village. Локація: Парк культури і відпочинку ім. Т. Шевченка. Міжнародний фестиваль представлення культур різних країн світу.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL