Головна » Економіка » ПриватБанк на Івано-Франківщині допомагає юніорам виграти гіроборд

ПриватБанк на Івано-Франківщині допомагає юніорам виграти гіроборд

27.07.2016 в 22:04 переглядів: 280 коментарів: 0 Економіка

 

ПриватБанк під час проведення безкоштовних екскурсій допомагає дітям прийняти участь в акції "Карткою плати - гіроборд зароби!", яка діє до 31 серпня 2016. Під час екскурсії школярі не тільки ознайомитись з роботою спеціалістів по обслуговуванню клієнтів, опціями терміналу самообслуговування, банкомату, Приват24, мобільних додатків, а й навчились самостійно розраховуватись Картками ЮНІОРА.

Виграти ж гіроборд має можливість будь-який юніор ПриватБанку. Для участі в акції достатньо мати картку ЮНІОРА та зареєструватися на сторінці акції. До кінця літа оплатити карткою ЮНІОРА не менше 3 покупок в торговельно-сервісних мережах, сума кожної покупки повина бути більше 20 грн. Безкоштовну Картку ЮНІОРА можна відкрити дитині віком від 6 до 17 років, достатньо звернутись у будь-яке відділення ПриватБанку.

 

Під час екскурсії діти познайомились з основними банківськими професіями, навчились користуватися Карткою ЮНІОРА, Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку, дізнались, як правильно поводитися з грошима, і побачили, як працює справжній банк зсередини. На безкоштовні екскурсії в банк можна записатися в будь-якому відділенні ПриватБанку в м. Івано-Франківськ чи Івано-Франківської області. Учасником програми, яка проходить в рамках Національної програми фінансової грамостності ЮніорБанку, може стати будь-який школяр віком від 6 про 17 років.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL