Головна » Економіка » ПриватБанк на зустрічі з представниками ОСББ розказав про відновлені «теплі» кредити

ПриватБанк на зустрічі з представниками ОСББ розказав про відновлені «теплі» кредити

30.03.2018 в 07:08 переглядів: 279 коментарів: 0 Економіка
Днями ПриватБанк та інші державні банки зустрілись з представниками ОСББ і ЖБК міста, щоб обговорити кредитування в рамках державної програми енергоефективності.

«Фінансування проектів енергоефективності в рамках програми «теплі» кредити повертається і в 2018 році становить 65 млн грн, - говорить керівник напрямку по активним операціям МСБ ПриватБанку Юлія Тугай. -  За допомогою «теплих» кредитів ОСББ знову зможуть отримати від держави відшкодування від 40% до 70% - залежно від кількості квартир-субсидіантів. Державна компенсація надається тільки на енергоефективне обладнання/матеріали. Вартість послуг не компенсується. ОСББ може скористатися як програмою компенсації від держави, так і регіональними програмами, які запровадженні міської радою Івано-Франківська та ОДА».

«Хочу нагадати, що ПриватБанк створив і запустив безкоштовний інноваційний сервіс для ОСББ, – говорить керівник відділення ПриватБанку №4 Леся Юркевич. - Сервіс автоматичного нарахування і обліку внесків мешканців об’єднань співвласників багатоквартирних будинків спрощує та пришвидшує управління, облік, звітність та процес адміністрування таких об’єднань. Завдяки сервісу ПриватБанку ОСББ отримують унікальні можливості: нарахування внесків мешканцям, формування розміру сум для оплати послуг з утримання будинку та прибудинкової території з урахуванням пільг і субсидій, автоматичний розподіл платежів, відображення суми заборгованості абонента, формування квитанцій по абонентах, можливість перегляду інформації по ОСББ з будь-якої точки світу, де є Інтернет».

«Теплі» кредити для ОСББ можна оформити в будь-якому відділенні ПриватБанку. Обрати й купити необхідні енергоефективні товари можна на сайті ПриватМаркету в перевірених постачальників, а оплатити – за допомогою розстрочки з подальшою компенсацією частини кредиту за рахунок держави.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL