Головна » Економіка » ПриватБанк навчив сучасних пенсіонерів інноваційним технологіям

ПриватБанк навчив сучасних пенсіонерів інноваційним технологіям

22.12.2017 в 08:56 переглядів: 344 коментарів: 0 Економіка

ПриватБанк на Прикарпатті долучився до проекту Основи комп’ютерної грамотності для пенсіонерів” на базі Центру розвитку підприємства “Бізнес-Інкубатор” Інституту економіки управління у нафтогазовому комплексі. Даний проект впроваджений міською радою м. Івано-Франківськ з метою набуття навиків користування сучасними технологіями людей старшого віку.

“На основі Інтернет-банкінгу Приват24 можна навчити дорослих студентів, як не витрачати свій час та нерви, перебуваючи у черзі банку, а спокійно у домашніх умовах здійснити проплати всіх необхідних платежів, - розповідає керівник проекту, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу і контролінгу Ірина Володимирівна Перевозова. - Цікаво спостерігати за тим, що люди старшого віку з великим задоволенням та цікавістю створюють власні електронні скриньки, користуються електронним банкінгом і черпають всі новинки, які необхідні у сучасному світі”.

“Мені дуже приємно, що ми мали змогу долучитися до навчання пенсіонерів та на практиці показати, як за допомогою картки ПриватБанку можна не тільки витрачати, але і заробляти кошти, - говорить Марія Човган, керівник напрямку просування соціальних програм ПриватБанку. - Також студенти прослухали курс, як правильно поводитися з банківськими рахунками, яка інформація про картки є конфіденційною, які існують види шахрайства та як себе вберегти, аби не стати жертвою шахраїв. Навчилися основам роботи із терміналом самообслуговування та спробували самостійно попрацювати за робочим місцем клієнта, яке знаходиться у кожному відділенні ПриватБанку”.

Незважаючи на те, що на Івано-Франківщині  ПриватБанку довірили свою пенсію понад 45% клієнтів, які отримують свою пенсію на картку, а це близько 100 000 клієнтів, ПриватБанк продовжує запрошувати людей похилого віку до себе на обслуговування.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL