Головна » Економіка » ПриватБанк навчив сучасних пенсіонерів інноваційним технологіям

ПриватБанк навчив сучасних пенсіонерів інноваційним технологіям

14.05.2018 в 07:59 переглядів: 246 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк на Прикарпатті вже вкотре долучився до проекту Основи комп’ютерної грамотності для пенсіонерів” на базі Центру розвитку підприємства “Бізнес-Інкубатор” Інституту економіки управління у нафтогазовому комплексі. Даний проект впроваджений міською радою м. Івано-Франківськ з метою набуття навиків користування сучасними технологіями людей старшого віку.

“На основі Інтернет-банкінгу Приват24 можна навчити дорослих студентів, як не витрачати свій час та нерви, перебуваючи у черзі банку, а спокійно у домашніх умовах здійснити всі необхідні платежі, - розповідає керівник проекту, доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу і контролінгу Ірина Володимирівна Перевозова. - Цікаво спостерігати за тим, що люди старшого віку з великим задоволенням та цікавістю створюють власні електронні скриньки, користуються електронним банкінгом і черпають всі новинки, які необхідні у сучасному світі”.

“Мені дуже приємно, що до нас звертаються із пропозицією провести навчання, адже на основі технологій ПриватБанку є дуже багато цікавих речей, з якими життя кожного клієнта стане простішим. Фінансова грамотність населення - це найактуальніший показник, над яким має працювати все суспільство. Чому ми часто спостерігаємо незадоволеного клієнта? Тому, що йому не допомогли, не підказали, він не розібрався з умовами обслуговування, і з нього у кінцевому результаті була знята комісія, якої він не очікував. А якщо клієнт буде знати свої права, буде розуміти фінансові відносини при обслуговуванні, то він завжди залишатиметься задоволеним і спокійним, обслуговуючись у банку та довіряючи свої вкладення, - говорить Марія Човган, керівник напрямку просування соціальних програм ПриватБанку. - Також студенти прослухали курс, як правильно поводитися з банківськими рахунками, яка інформація про картки є конфіденційною, які існують види шахрайства та як себе вберегти, аби не стати жертвою шахраїв. Навчилися основам роботи із терміналом самообслуговування та спробували самостійно попрацювати за робочим місцем клієнта, яке знаходиться у кожному відділенні ПриватБанку”.

Незважаючи на те, що на Івано-Франківщині  ПриватБанку довірили свою пенсію понад 45% клієнтів, які отримують свою пенсію на картку, а це - понад 100 000 клієнтів, ПриватБанк продовжує запрошувати людей похилого віку до себе на обслуговування.

Якщо Вам цікаво пройти навчання у ПриватБанку, завітайте у відділення до свого менеджера, та скажіть, що Ви з друзями готові прослухати курс по банку, і ми із задоволенням організуємо для Вас цей процес.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL