Головна » Економіка » ПриватБанк ознайомив сучасних пенсіонерів з інноваційними технологіями

ПриватБанк ознайомив сучасних пенсіонерів з інноваційними технологіями

21.12.2018 в 09:31 переглядів: 240 коментарів: 0 Економіка
ПриватБанк на Прикарпатті вже вкотре долучився до навчання старшого покоління з курсу Основи комп’ютерної грамотності для осіб пенсійного віку” на базі “Бізнес-інкубатору”, що проводиться професорсько-викладацьким складом кафедри підприємництва та маркетингу ІЕМ ІФНТУНГ. Даний проект впроваджений міською радою м. Івано-Франківськ з метою набуття навиків користування сучасними технологіями людей старшого віку. Завідувач кафедрою Ірина Перевозова зазначила, що у дорослих студентів дуже велика зацікавленість до нових знань, а  ПриватБанк із задоволенням приймає участь у даному заході для того, щоб наше старше покоління могло освоїти новинки сучасних технологій.

“Що може бути зручніше, коли, сидячи вдома, маєш змогу у спокої проплатити комунальні платежі без комісії, - зазначає Марія Човган, керівник напрямку просування соціальних програм ПриватБанку. - А при потребі квитанції її можна роздрукувати в найблищому для Вас терміналі ПриватБанку, то може бути супермаркет, де Ви купуєте хліб, чи відділення банку поруч з аптекою, куди Ви найчастіше ходите.  Я із захопленням дивлюся на цих людей, які приходять до університету повторно, щоб закріпити матеріал, та до відділення банку, щоб під наглядом працівника зробити потрібні оплати в Інтернет-банку приват24”.

Директор Прикарпатського РУ ПриватБанку Юрій Акуленко привітав усіх учасників навчання та пояснив, наскільки важливо освоїти сучасні технології та приміняти отримані знання в буденному житті. Час - дорогоцінний, і його можна витратити на приємніші речі, подарувавши його онукам, ніж на очікування у черзі каси банку.

Незважаючи на те, що на Івано-Франківщині  ПриватБанку довірили свою пенсію понад 50% клієнтів, які отримують свою пенсію на картку, а це - понад 120 000 клієнтів, ПриватБанк продовжує запрошувати людей похилого віку до себе на обслуговування.

Якщо Вам цікаво пройти навчання у ПриватБанку, завітайте у відділення до свого менеджера, та скажіть, що Ви з друзями готові прослухати курс по банку, і ми із задоволенням організуємо для Вас цей процес.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL