Головна » Економіка » ПриватБанк працевлаштував івано-франківських дітлахів

ПриватБанк працевлаштував івано-франківських дітлахів

25.07.2018 в 06:48 переглядів: 110 коментарів: 0 Економіка
21 липня в Івано-Франківську у Парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка розпочало роботу “Місто професій”. За інформацією організаторів міжнародного проекту, на цьогорічному заході було представлено понад 50 різноманітних професій.
 
На вході кожна дитина отримувала спеціальний паспорт, з яким могла спробувати себе в різних галузях. Найпопулярнішими професіями серед усіх представлених локацій вже традиційно стали лікарі, інкасатори, пожежники, поліцейські, сапери, криміналісти, кінологи та ін.
 
“Без співбесіди та економічної освіти івано-франківські дітлахи влаштуватися на роботу до найбільшого українського банку, - каже Ольга Івасів, керівник проекту ЮніорБанк Прикарпатського РУ ПриватБанку. - Дуже приємно було бачити захоплення та зацікавленість на обличчях діточок, які відвідали наш стенд. Цього дня діти не тільки цікаво провели час, а й отримали нові знання та навички. Крім того, всі бажаючі з дозволу і у присутності батьків прямо на локації банку оформили Картку Юніора. Наші фахівці розповіли, як ними правильно користуватися, запросили нових маленьких клієнтів на навчання у Бізнес-Школу та у квест-кімнату”.
 
Неабияк раділи сумлінні “працівники”, адже вони вперше в житті отримали справжні банківські картки і витратили свою перші зароблені кошти в крамниці солодощів та подарунків, яка була розташована на території "Міста Професій". 
Особливий інтерес у дітлахів викликала можливість відчути себе справжнім інкасатором і покермувати інкасаторським автомобілем в броніжелеті та касці. Хлопчики та дівчатка вчилися рахувати гроші і відрізняти фальшиві купюри від справжніх.
 
Чимало учасників  "Міста Професій" скористались можливістю оформити Картку Юніора і записатися на безкоштовні навчальні заходи: Бізнес-Школу ЮніорБанку, відвідування квест-кімнати. Найближчими часом в рамках “Міста професій” спробувати себе в ролі банкіра зможуть діти з Чернігова, Херсона, Одеси, Вінниці, Черкас та інших міст України.​
 
В 2017 році проект був реалізований в 32 містах України. Загальна кількість дітей, що стали учасниками - понад 400 тис. осіб віком від 3 до 18 років та понад 1 млн дорослих.

Це наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL