Головна » Економіка » ПриватБанк привітав молодь провідних ВУЗів Прикарпаття з Міжнародним днем студента

ПриватБанк привітав молодь провідних ВУЗів Прикарпаття з Міжнародним днем студента

23.11.2018 в 11:10 переглядів: 115 коментарів: 0 Економіка
Студенти Прикарпатського національному університету імені В. Стефаника  відвідали захід “Кава з HR” в ПриватБанку, приурочений до Міжнародного дня студента. Молодь ознайомилась з ТОПовими продуктами та сервісами ПриватБанку для активних студентів, з форматом онлайн-практики, яка з кожним роком набуває популярності та дізнались про відкриті вакансії для студентів з гнучким графіком роботи.
 
“Студенти - один з важливих сегментів, з якими співпрацює ПриватБанк, адже 75% студентів на Івано-франківщині отримують стипендії у ПриватБанку, - говорить директор Прикарпатського РУ Юрій Акуленко. - Сучасне покоління не уявляє своє життя без смартфону, а студентська картка - це ключ до сервісів та інноваційних технологій ПриватБанку”.
 
“Якщо Ви маєте картку ПриватБанку, то оплата проїзду в тролейбусі, таксі, поповнення телефону, комуналка, оплата за навчання чи гуртожиток, обід в кафе чи квиток в кіно, покупка смартфону  через сервіс “Оплата частинами” не займе у Вас багато часу, - говорить заступник директора Прикарпатського РУ Приватбанку Роман Попадинець. - Для зручності оплати шукайте QR-коди, користуйтесь PayPass та дивуйте касирів в магазинах оплатою за товар смартфонами. Будьте креативними - замовляйте картки з індивідуальним дизайном, але, на жаль, нікого з “Гри Престолів” ставити на картку не можна”.
 
За філіжанкою кави Валентина Кулеба розповіла студентам про відкриті вакансії і як молодь може реалізувати свій потенціал, поєднуючи навчання з роботою в ПриватБанку. І так само, не виходячи з дому, студенти мають унікальну можливість проходити онлайн-практику та познайомитись з роботою фінустанови з середини.
 
20 листопада ПриватБанк провів івент “Кава з HR”, де на зустріч були запрошені представники студентського самоврядування з 200 найкращих ВУЗів України.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL