Головна » Різні новини » ПриватБанк продав авто під час проведення “Зеленої толоки”

ПриватБанк продав авто під час проведення “Зеленої толоки”

12.04.2016 в 20:24 переглядів: 240 коментарів: 0 Різні новини

Під час “Зеленої толоки”, яку ПриватБанк організував та провів 9 квітня, був проданий тягач RENAULT MAGNUM. В гарний сонячний день, після того як працівники банку та їх родичі, друзі і клієнти закінчили прибирати міський парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка, ПриватБанк оформив продаж автомобіля. Документи на продаж були підписані одразу ж на місці проведення толоки.

“Для мене вже традиційно приватівська толока закінчується цікавими забавами, - ділиться враженнями керівник бізнесу Споживче кредитування ПриватБанку Олена Щербина. - Так і цього року, після завершення толоки, вдало припаркувавши мітлу, я поїхала в МРЕВ оформлювати угоду на продаж авто. Так би мовити з коробля на бал. Хочу нагадати, що ПриватБанк бере на себе всі турботи пов'язані з оформленням документів”.

Купити новий автомобіль або автомобіль з пробігом вже більше 10-ти років можна через ПриватБанк. В Прикарпатському РУ ПриватБанку за перший квартал 2016-го року цією можливістю скористалися 45 клієнтів ПриватБанку, в тому числі 36 автолюбителів придбали машину в кредит. На продаж виставляються легкові та вантажні машини, автобуси, автомобілі для бізнесу.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL