Головна » » ПриватБанк пропонує іпотечне кредитування івано-франківцям

ПриватБанк пропонує іпотечне кредитування івано-франківцям

03.05.2018 в 10:12 переглядів: 326 коментарів: 0
Власне житло - не розкіш, а необхідність, тим більше, що сплачувати кредит за “своє” вигідніше, ніж оплачувати орендоване. Разом із  ПриватБанком прикарпатці купують омріяне житло в кредит на вигідних умовах.

Нагадуємо, що з літа 2017 року ПриватБанк відновив програму іпотечного кредитування. Кредитується житло як первинного, так і вторинного ринку, як квартири так і приватні будинки. На даний момент програма кредитування доступна в таких містах області як: Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Надвірна, Долина. 

Дізнатись умови отримання кредиту та зробити попередній розрахунок клієнти можуть у будь-якому відділенні ПриватБанку або самостійно, заповнивши анкету на сайті банку.
Івано-франківцям для початку потрібно визначитись із житлом - яке саме, у якому будинку, за якою ціною. Після остаточного вибору помешкання клієнту потрібно надати банківським працівникам пакет документів, погодження якого займе 2-3 дні. 

Умови надання кредиту на житло у ПриватБанку прозорі і не містять жодних прихованих комісій та платежів. Відсоткова ставка на житло на первинному ринку становить 17,9%, на вторинному - 19,9%. Початковий внесок - від 25%. Причому, максимальний строк повернення кредиту може становити до 20 років.

І головне - позику можна погасити достроково без додаткових комісій. Клієнт лише виграє, оскільки переплата за кредитом буде меншою, адже відсотки нараховуються на залишок суми по кредиту. 

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Всю інформацію про іпотечне кредитування детальніше можна проглянути на сайті банку “Житло у кредит”

За роз’ясненнями та консультаціями з приводу кредитування житла можна звернутися у відділення ПриватБанку або ж за телефоном: +38 066 199 39 63 - Олена Щербина.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL