Головна » Економіка » ПриватБанк пропонує івано-франківцям отримати бонуси на новорічні подарунки для малечі

ПриватБанк пропонує івано-франківцям отримати бонуси на новорічні подарунки для малечі

06.12.2018 в 09:37 переглядів: 57 коментарів: 0 Економіка
Лічені тижні залишились до різдвяно-новорічних свят - саме час подбати про подарунки для своєї малечі. На Прикарпатті продовжує активно збільшуватися кількість партнерів-учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку.  Відтепер мешканці та гості Івано-Франківщини мають можливість отримати бонуси на дитячі товари.

Для власників будь-яких платіжних карток ПриватБанку діють одразу три унікальні акції в магазинах дитячих товарів, партнерах програми лояльності. Клієнти, які зареєструються в акціях на сторінці банку, зможуть отримати по 10% на бонусний рахунок при кожному розрахунку за покупку. Акції будуть діяти до кінця грудня 2018 року.

Щоб зареєструватися в акції «Бонус Плюс», потрібно обрати привабливу для вас пропозицію, натиснути на кнопку «Брати участь в акції», ввести номер телефону та отриманий пароль із SMS.

Напередодні свят ця послуга особливо актуальна. Персональний бонус може отримати будь-який клієнт ПриватБанку, який зареєструвався в акції через сайт «Бонус Плюс», або отримав персональну пропозицію від партнера програми (через банківські канали комунікації: e-mail, врізки в Приват24, SMS). Персональний бонус завжди більший від звичайного, який надає торгова точка.

«Бонус Плюс» – це загальнонаціональна програма лояльності для торгових точок, які приймають до оплати пластикові картки. У разі оплати картками ПриватБанку торгові точки повертають клієнтові частину вартості покупки у вигляді грошових бонусів на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» його картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-яких торгових точках та сервісних підприємствах, а також в інтерент-магазинах, які беруть участь у програмі.

На сьогоднішній день учасниками програми «Бонус Плюс» на Прикарпатті є понад 2000 торгових точок, серед яких - магазини, ресторани, готелі, медичні заклади, салони краси тощо.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL