Головна » Економіка » ПриватБанк пропонує прикарпатцям можливість відпочити

ПриватБанк пропонує прикарпатцям можливість відпочити

26.09.2018 в 08:09 переглядів: 118 коментарів: 0 Економіка
Напередодні осінніх канікул, в розпал “оксамитового сезону”, ПриватБанк пропонує прикарпатцям можливість відпочити. Цей період має низку переваг, адже погода залишається теплою, ціни на проживання та інші послуги курортів знижуються, а кількість відпочиваючих зменшується.

Під час відпустки не забудьте вдома картку “Універсальну” ПриватБанку, пластикову картку міжнародного класу для розрахунків. Це і платіжний засіб, і доступ до кредиту, і спосіб економії на покупках, і зручний інструмент для зберігання (і примноження) своїх заощаджень. Якщо коштів бракує, ПриватБанк надає можливість відпочити в кредит. Наявність кредитної карти – це простий спосіб отримати гроші. З її допомогою легко оплачувати квитки та бронювати готелі, тим більше, картки банку підходять для будь-яких операцій за межами України. Найбільш надійним способом оплати товарів і послуг за кордоном є картка з чіпом і фото (на ній також зазначено ім’я та прізвище власника).

За допомогою кредитних коштів на картці “Універсальна” можна придбати путівку в турагенстві та відпочити за кордоном. Наприклад, в турагенствах “Софія Турс” за адресою вул. Чорновола, 20, м. Івано-Франківськ, “Море Турів” вул. Г. Мазепи, 8, м. Коломия, “туристична Агенцiя Лайк Тревел” вул. В. Чорновола, 26, м. Коломия можна придбати путівку, сплативши карткою ПриватБанку. Власникам кредитних карток не доведеться переплачувати, якщо вони погасять борг протягом пільгового періоду – 55 днів. Наприклад, в перших числах жовтня клієнт скористався кредитними коштами, сплативши певну послугу, а гасить борг  до 25-го листопада, в такому випадку проценти не нараховуватимуться.

Сума кредиту на картці “Універсальна“ може сягати 50 тис. грн, на “Універсальній Gold“– 75 000. Розмір кредитного ліміту встановлюється кожному індивідуально. Карткою “Універсальна“ зручно розраховуватися в торгових точках (в аптеках, продуктових магазинах, супермаркетах будівельних матеріалів), здійснювати оплату в Інтернеті й терміналах самообслуговування, знімати готівку в будь-якій точці світу.

Оформити картку “Універсальна” перед поїздкою за кордон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку на Прикарпатті, або заповнивши анкету на сайті банку. Для отримання картки “Універсальна” достатньо пред'явити паспорт та ІНН. Процедура оформлення займає не більше 15 хвилин. Для власників карток “Універсальна“ та “Універсальна Gold“ діють унікальні програми “Оплата частинами“ і “Бонус Плюс“. Сплачуючи карткою “Універсальна“ за покупки в магазинах-партнерах програми «Бонус Плюс», клієнт може заробляти гроші, адже отримує бонуси (до 20% від витрачених коштів), які можна витратити у магазинах-партнерах.
 
ПриватБанк бажає вдалої подорожі та гарного відпочинку!
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL