Головна » Економіка » ПриватБанк провів лекцію в Прикарпатському національному університеті імені В. Стефаника

ПриватБанк провів лекцію в Прикарпатському національному університеті імені В. Стефаника

14.11.2018 в 09:51 переглядів: 141 коментарів: 0 Економіка
“Той, хто не прислуховується до уроків історії, приречений повторювати її помилки”, - саме з цієї цитати почалась лекція в рамках курсу “Від теорії до практики: секрети успіху” представників ПриватБанку зі студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.  Студенти 1 - 4 курсу економічного факультету за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Фінанси, страхування, банківська справа”, “Економічна кібернетика”, “Маркетинг” та “Менеджмент” слухали про інновації в банківській сфері, як пройти онлайн-практику в ПриватБанку та які перспективи працевлаштування.

“Дуже важливо, щоб студенти використовували досвід фінансових установ в своїй професійній діяльності поза межами ВУЗу, адже вони, можливо, їхні потенційні працівники, - говорить Леся Дмитришин, завідувач кафедри “Економічна кібернетика”, - для нас принципово, щоб студенти побачили, що 5 років навчання минули не марно, що в роботі дуже потрібні теоретичні знання, які вони отримують в навчальному закладі”.
 
“Якщо Ви з мамою за ручку йдете на співбесіду, отже Ви не самостійні, і  Ви - не наш працівник. Якщо Ви не комунікабельна та не дисциплінована людина, Ви - не наш працівник. Якщо Ви не любите справу, якою займаєтесь, Ви - не наш працівник. Всіх інших ми чекаємо в своїй команді, - говорить Леся Білан, представник ПриватБанку. - Час дуже дорогий, тому ми не можемо витрачати його неефективно та проводити формальне навчання кандидатів на роботу. Працівники ПриватБанку швидко вчаться, вдало адаптовуються до умов праці  та професійно виконують свою роботу”.
 
Формат онлайн-практики з кожним роком набуває популярності. Не тільки студенти мають унікальну можливість проходити практику за філіжанкою кави, а й викладачі мають змогу познайомитись з роботою фінустанови з середини. Програма практики складається з 10 модулей теорії та 5 практичних завдань. За підсумками онлайн-практики студенти рейтингуються за сумою набраних балів за виконання програми практики і балів за продажі в рамках конкурсу продаж. Отримавши сертифікат, лідери рейтингування з балами 90+ попадають до кадрового резерву банку.

Протягом лекції студенти дізнались, яким вимогам треба відповідати, щоб потрапити на роботу до ПриватБанку, як розпочинається та закінчується робочий день, про навчання та тестування працівників фінансової установи, ознайомились з інноваціями в банківській сфері, дізнались, як пройти онлайн-практику, не виходячи з дому, та  з роботою банку в цілому.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL