Головна » Економіка » ПриватБанк визнано найбільш «безконтактним» українським банком

ПриватБанк визнано найбільш «безконтактним» українським банком

13.07.2016 в 21:55 переглядів: 309 коментарів: 0 Економіка
 

 

ПриватБанк має найбільшу в Україні мережу приймання безконтактних платежів. Про це повідомили представники компанії Visa, вручаючи банку спеціальний диплом «За найбільшу мережу приймання VISA рayWave». За даними ПриватБанку, з початку лютого 2016 року, коли банк запустив приймання безконтактних платежів картками VISA рayWave у своїй мережі POS-терміналів, можливістю безконтактної оплати покупок картками VISA скористалися понад 1,5 млн осіб.

 

«Щомісяця понад 500 тисяч клієнтів вибирають безконтактні платежі VISA рayWave як найзручнішу альтернативу класичним банківським карткам або готівці, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Роман Негинський. – Ми продовжуємо розширювати мережу приймання оплати за технологією рayWave платіжної системи VISA, а це означає, що в українців буде ще більше можливостей платити безконтактно».

 

Зручно та безпечно оплачувати покупки картками VISA рayWave сьогодні можна в понад 64 тис. терміналів ПриватБанку, встановлених у торгово-сервісних підприємствах по всій Україні: «Сільпо», «АТБ», МЕТRО, автозаправки ANP тощо. Усі картки VISA рayWave, що випускаються ПриватБанком, оснащені як безконтактним модулем, так і чипом і магнітною смугою, що дозволяє використовувати їх для оплати в будь-якій точці приймання. У разі купівлі на суму менше 200 грн власникам карток рayWave не доведеться вводити ПІН-код або підписувати чек.

 

Безконтактна технологія VISA рayWave відповідає високим стандартам безпеки VISA завдяки наявності зашифрованого коду, який передається разом з інформацією про платіж та унікальний для кожної транзакції. Технологія VISA рayWave забезпечує функціональну сумісність карток і платіжних терміналів по всьому світі. Сьогодні картками VISA рayWave можна легко та швидко розраховуватися в понад  4,8 млн торгових точок у 68 країнах світу.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL