Головна » Наука і технології » ПриватБанк запрошує всіх на “зелену” толоку у Івано-Франківську

ПриватБанк запрошує всіх на “зелену” толоку у Івано-Франківську

05.04.2016 в 15:44 переглядів: 292 коментарів: 0 Наука і технології

 

ПриватБанку оголошує про проведення всеукраїнської традиційної “зеленої” толоки, яка пройде 9 квітня 2016 року, в ході якої працівники банку, клієнти та партнери планують прибрати і озеленити найпопулярніші серед містян парки, сквери, набережні та зони відпочинку.

 

В Івано-Франківську толока розпочнеться о 9 годині та одночасно пройде на міському озері та в парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка 9 квітня.

 

Головними офісами толоки, відповідальними за організацію проведення, стануть 55 відділень ПриватБанку в Івано-Франківській області.

 

"Зелена толока - це чудова нагода та вже й традиція, яка заручилась підтримкою у більшості жителів нашого міста та області, - говорить Ігор Кочкодан, заступник директора Івано-Франківською філією ПриватБанку.  Не випадково в Івано-Франківську толока стала щорічним загальноміським заходом. Минулого року ми всією сім'єю брали активну участь і прекрасно провели час, спільно з друзями та колегами зробивши чистішим Івано-Франківськ.

 

У "зеленій" толоці кожен має можливість взяти участь. Для цього достатньо звернутися до найближчого відділення ПриватБанку, Сервісний центр за номером 3700 або зареєструватись на сайті nasubotnyk.com.ua. Детальна інформація по суботнику також є на його сторінці в Facebook.

 

Запрошуємо підтримати ініціативу банку всіх бажаючих та небайдужих до чистоти рідного міста. Гарний настрій і позитивні емоції гарантовані всім учасникам!

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL