Головна » Економіка » ПриватБанк запускає безконтактні платежі в торгових автоматах

ПриватБанк запускає безконтактні платежі в торгових автоматах

20.04.2016 в 19:47 переглядів: 225 коментарів: 0 Економіка
 
ПриватБанк спільно з компанією «Сенсорні кіоски» запустив технологію безготівкової оплати банківськими картками покупок в кіосках самообслуговування та торгових автоматах. Як повідомили в банку, нова технологія дозволяє оплачувати покупки як магнітними та чипованими картками, так і безконтактними картками та смартфонами з NFC-чипом.
 
Функція приймання безготівкових платежів доступна покупцям широкого спектра обладнання компанії «Сенсорні кіоски» – торгових автоматів, розважальних фотокіосків, систем керування мийками самообслуговування, молочних автоматів і платіжних терміналів-касирів. Таким чином, власники платіжних терміналів і вендингових торгових автоматів отримали можливість збільшити свої доходи за рахунок зручного та запитаного типу розрахунків зі своїми клієнтами.
 
«Усе частіше до нас звертаються клієнти із бажанням впровадити в терміналах самообслуговування оплату картками, і це закономірно, адже в розвинутих країнах це норма, й Україна до цього також іде. Впровадження та популяризація оплати банківськими картками були одним з наших пріоритетних завдань, і разом з ПриватБанком ми з цим впоралися», – говорить Дмитро Федоренко, директор компанії «Сенсорні кіоски».
 
ПриватБанк почав реалізацію проектів з оплати картками у вендингових апаратах восени 2015 р. Сьогодні вже декілька компаній додали цей функціонал у свої апарати.

«Упевнений, розширення лінійки вендингових апаратів з можливістю оплати банківськими картками – це ще один крок у навчанні держателів карток усюди за всі послуги платити саме платіжною карткою», – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – ПриватБанк перший в Україні почав реалізацію проектів з оплати картками у вендингових апаратах восени минулого року».
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL