Головна » Економіка » ПриватБанк збільшив термін кредитування на придбання нових автомобілів до 7 років

ПриватБанк збільшив термін кредитування на придбання нових автомобілів до 7 років

05.11.2018 в 09:40 переглядів: 73 коментарів: 0 Економіка

Придбання авто в розстрочку стає ще доступнішим для прикарпатців. Відтепер оформити розстрочку в ПриватБанку можливо з розтермінуванням до 84 місяців. Основною перевагою співпраці з ПриватБанком є можливість придбати нові автомобілі на акційних умовах. Завдяки партнерським угодам між ПриватБанком та автосалонами, клієнти фінустанови мають змогу придбати авто в кредит з мінімальними відсотками. Toyota, Nissan, Citroёn, Peugeot, Renault – відтепер навіть найвибагливіші клієнти ПриватБанку можуть обрати новеньке авто на акційних умовах від 0,01% річних з терміном до 7 років. Число партнерів банку постійно розширюється, завдяки чому щомісяця збільшується модельний ряд автомобілів, що можна придбати за привабливими відсотками.

“Для купівлі автомобіля досить обрати модель у дилера та внести аванс, - розповідає керівник Бізнесу споживчого кредитування Прикарпатського РУ ПриватБанку Олена Щербина. - Рештою питань щодо купівлі та оформлення автомобіля займається банк. Максимальна сума кредиту - 1 500 000 гривень на термін до 7 років. Мінімальний початковий внесок - 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібна”.

“Авто в розстрочку” – це можливість користуватися автомобілем уже сьогодні, при цьому виплачуючи вартість автомобіля частинами (щомісячний платіж). Угода оформляється у формі фінансового лізингу. Для зручності клієнта страхування автомобіля КАСКО розбивається на рік та включається в щомісячний платіж безпроцентно на весь строк угоди.

ПриватБанк спільно з автосалонами пропонують особливі відсоткові ставки - від 0,01% до 13,2 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована на весь період розстрочки.

Детальніше про умови програми “Авто у розстрочку” прикарпатці можуть дізнатися у будь-якому відділенні ПриватБанку на Івано-Франківщині або ж за телефонами: +380661993963 - для фізичних осіб, +380970870220 - для юридичних осіб та приватних підприємців.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL