Головна » Економіка » ПриватБанк знизив відсоткові ставки на авто

ПриватБанк знизив відсоткові ставки на авто

12.12.2017 в 15:53 переглядів: 338 коментарів: 0 Економіка

Для більшості населення Прикарпаття власне авто перестало бути нездійсненною мрією, адже ПриватБанк знизив  відсоткові ставки на придбання в розстрочку нових автомобілів і автомобілів з пробігом.           

Відсоткова ставка на розстрочку на придбання нових автомобілів знижена на 3% – до 18% річних, а на авто з пробігом – на 4%, до 23,9% річних.

«Придбати авто в розстрочку є лояльним та фінансово грамотним рішенням для щомісячного бюджету клієнта, – говорить Олена Щербина, керівник напрямку “Споживче кредитування” Прикарпатського РУ ПриватБанку. – Програма «Авто у розстрочку» передбачає купівлю як нових, так і вживаних автомобілів. При цьому свою автівку клієнт обирає сам: в автосалоні, на авторинку, інтернет-майданчиках чи просто у сусіда. Авто, що вже було в користуванні, повинне бути зареєстрованим на території України. Наші спеціалісти нададуть допомогу в супроводженні угоди та оформленні необхідних документів у сервісних центрах МВС».

Угода укладається на термін від 12 до 60 місяців. Комісія – 0%. Перший внесок – від 10% вартості автомобіля. На вживані автомобілі при авансі від 25% оформлення страхування «Каско» – за бажанням клієнта.

Розстрочка на автомобілі в ПриватБанку оформлюється за схемою фінансового лізингу. Перевагами такого виду кредитування для фізичних осіб є оперативність прийняття рішень про надання розстрочки, мінімальний пакет документів для оформлення угоди, оснащення авто системою моніторингу GPS, відсутність комісійних. Окрім цього, на об’єкт лізингу не може бути накладено податковий арешт, обтяження третіх осіб і т.д.

Програма поширюється на нові автомобілі, вартість яких не перевищує 800 тисяч гривень, та на вживані авто з пробігом вартістю до 600 тис. грн. Перший внесок має становити від 10%.

Ознайомитися з детальними умовами, провести розрахунок на кредитному калькуляторі, подати заявку та отримати попереднє рішення по розстрочці можна на сайті або завітавши у відділення ПриватБанку.

Ще більше інформації про актуальні програми та акції ПриватБанку – на сайті й у соціальній мережі.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL