Головна » Різні новини » Про що мріють українські автомобілісти

Про що мріють українські автомобілісти

21.10.2016 в 06:06 переглядів: 319 коментарів: 0 Різні новини
Сама "потаємна" мрія будь-якого водія в Україні - це нормальні дороги. Нехай навіть не такі якісні, як в Словаччині чи Польщі, але явно хочеться трохи краще ніж знаменита "траса в Пекло" між Кропивницьким (колишня назва - Кіровоград) і Дніпром, пише Hyser.

Чи не менше обурення викликає у автомобілістів ціна палива і його якість. В Україні на ціну палива впливає навіть не стільки вартість нафти на світовому ринку, скільки податки, а також нестабільний валютний курс. Така модель ціноутворення не дозволяє паливу дешевшати навіть в ті моменти, коли "просідає" нафту.

Не менш болісно переживають автомобілісти брак парковок. За різними оцінками, потреба в паркувальних місцях покрита лише на 30%. Цього катастрофічно мало. Але вирішувати проблему влада не поспішає.

Ще одна причина для обурення - це податки. І добре, якщо б вони йшли дійсно на благі справи, але більшість обов'язкових платежів осідає в кишенях нечесних чиновників, що не може не обурювати.

Реформа правоохоронних органів призвела до ліквідації дискредитувала себе дорожньої інспекції. Але поліція як і раніше недостатньо ефективна. Плюс до всього, не вдалося позбутися і від корупції на дорогах. Якщо спочатку поліцейські боялися брати хабарі, то тепер все частіше фіксуються факти зловживань в різних областях України. Не кажучи вже про те, що почастішали випадки зупинки авто Псевдоміліціонери, які, будучи переодягненими в фальшиву форму, "штрафують" водіїв, вимагаючи у них гроші.

Санкції за порушення - це, напевно, єдина сфера дорожнього руху, де є хоч якийсь прогрес. Санкції для осіб, які керують автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння зросли в багато разів, і сьогодні штраф для любителів випити і сісти після цього за кермо досягає 40 тис 800 грн. Питання лише в тому, наскільки справедливо штрафують водіїв, і як часто порушники уникають відповідальності завдяки знайомим і зв'язків в органах.

Раніше повідомлялося, що в Україні будуть вирішувати проблему поганих доріг.
http://lingvoportal.blogspot.com
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL