Головна » Здоров`я » Продукти, які підтримують мозок здоровим і працездатним

Продукти, які підтримують мозок здоровим і працездатним

01.04.2016 в 09:20 переглядів: 319 коментарів: 0 Здоров`я
Брусниця, полуниця, ожина, а ще й волоські горіхи підтримують головний мозок здоровим і працездатним, активуючи природний механізм очищення і відновлення від токсичних речовин, що беруть участь в патологічних процесах, що викликають втрату пам'яті і інші симптоми старіння. Саме це стверджують представники Центру Досліджень Харчування при старінні та Управління сільського господарства США.

Такі висновки були зроблені вченими на підставі вивчення дії дієти, що містить екстракти цих ягід, на лабораторних щурах. Виявилося, що навіть якщо ці продукти складають всього 2% харчового раціону, порушення в роботі головного мозку, пов'язані зі старінням, істотно зменшуються: поліпшується можливість запам'ятовування і розуміння.

В іншому дослідженні було виявлено, що брусничний сік перешкоджає утворенню нальотів з патогенних бактерій (в основному - кишкової палички) на стінках сечовивідних шляхів, тим самим зменшуючи ризик розвитку там хронічних інфекцій.

Результати цих експериментів були оприлюднені на що проходить зараз в Бостоні (США) щорічному Нараді Американського хімічного товариства, як повідомляє Європа Прес. Знаходяться в цих продуктах поліфеноли, завдяки своєму прововоспалітельному і антиоксидантній ефекту, на думку вчених, можуть виявитися «чарівним» еліксиром проти старіння і пов'язаних з ним захворювань.


Джерело:http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL