Головна » Спорт » Протеїнові порошки збільшують тривалість життя?

Протеїнові порошки збільшують тривалість життя?

06.04.2016 в 06:08 переглядів: 708 коментарів: 0 Спорт
Протеїнові порошки зазвичай використовуються культурістамі, які прагнуть наростити м'язову масу, і, як правило, не входять до раціону обивателів. Нещодавно вчені припустили, що в них міститься ключ до довголіття.

Італійські експерти вважають, що білкові порошки здатні продовжити життя. Зокрема, настільки улюблені бодибилдерами порошки, які можна купити в спеціалізованих магазинах, збільшують тривалість життя людей середнього віку на 12%.

Свої висновки вчені зробили за результатами експериментів на тваринах, яким давали білковий порошок. Середня тривалість їх життя збільшилася на 80 днів у порівнянні з мишами, які не отримували добавок. Цей термін еквівалентний 10 років життя людини.

«Ми вважаємо, що наші дані дозволяють нам рекомендувати почати приймати білкові добавки людям середнього віку», - вважають дослідники, що опублікували результати своєї роботи в журналі Cell Metabolism. Вони впевнені, що результати, отримані під час дослідів на тваринах, можна застосовувати і до людей.

Постійне вживання білкового порошку, вважають експерти, може значно продовжити тривалість життя як чоловіків, так і жінок. Крім іншого, дослідники приписують білковим добавкам властивості, що захищають від діабету, проблем з легенями і серцем.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL