Головна » Зв'язок » Протоколи УДЦР щодо фактів порушення порядку маршрутизації трафіку допомогли «Укртелекому» виграти суд у компанії-порушника

Протоколи УДЦР щодо фактів порушення порядку маршрутизації трафіку допомогли «Укртелекому» виграти суд у компанії-порушника

22.06.2016 в 06:47 переглядів: 239 коментарів: 0 Зв'язок

Протокол вимірювання параметрів телекомунікаційної мережі ПАТ «Укртелеком», з яким Український державний центр радіочастот має договірні відносини, став визначальним для прийняття рішення Господарським судом України м. Києва про стягнення штрафу з суб’єкту господарювання за порушення порядку маршрутизації трафіку в телекомунікаційній мережі загального користування (ТМЗК) України.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив Інфопортал директор департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж держпідприємства Михайло Матяшенко.

Протоколом зафіксовані факти використання телефонних номерів номерної ємності користувача радіочастотного ресурсу (РЧР) для підміни номеру абонента «А» при завершенні вхідного міжнародного трафіка голосової телефонії на ТМЗК України. При цьому з телекомунікаційного обладнання мережі суб’єкту господарювання на мережу ПАТ «Укртелеком» надходив міжнародний трафік голосової телефонії під виглядом викликів національної мережі, минаючи міжнародні центри комутації (МЦК), що є порушенням чинного законодавства та нормативних документів в галузі телекомунікацій.

За неналежне виконання договору про взаємоз’єднання між операторами, ПАТ «Укртелеком» направив до Господарського суду м. Києва позов про стягнення з користувача РЧР штрафу, до яких були долучені протоколи вимірювань УДЦР.

Михайло Матяшенко відзначив, що не дивлячись на те, що компанія-порушник поставила під сумнів повноваження УДЦР в частині складання протоколів, об’єктивності методів вимірювання параметрів телекомунікаційної мережі та відображення їх результатів, Господарський суд м. Києва ухвалив рішення на користь ПАТ «Укртелеком».

Цим рішенням Господарський суд міста Києва підтвердив, що УДЦР є органом, який може виступати в якості незалежного експерта під час фіксації порушень нормативно-правових актів в галузі телекомунікацій як з боку операторів, так і абонентів, а його протоколи вимірювання телекомунікаційних мереж та дії фахівців є цілком правомірними.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL