Головна » Різні новини » Психологи в Австралії радять молодим укладати контракти замість шлюбу

Психологи в Австралії радять молодим укладати контракти замість шлюбу

06.12.2016 в 08:29 переглядів: 322 коментарів: 0 Різні новини
Серед експертів в області відносин поширюється думка, що сучасним парам варто по-новому поглянути на шлюб. Сексолог з Австралії запропонувала парам укладати контракти терміном на 10 років, щоб зберегти відносини і уникнути розчарувань.

Доктор Ніккі Голдштейн, сексолог і експерт в області відносин, активно просуває ідею «10-річних контрактів» між партнерами. За її словами, замість нереалістичних клятв і порожніх обіцянок, парам слід більш усвідомлено підійти до питання заміжжя і все обговорити.

Голдштейн сказала виданню News AU, що подібні контракти дозволяють парам придумувати свої власні правила, і, таким чином, запобігають розлучення.

Я постійно бачу людей, які хапаються за шлюб тільки тому, що це простіше. Тому що навіть думка про те, щоб залишитися одному або розлучитися, лякає.

Вона додала, що в якийсь момент все пари стикаються з важким періодом в спільному житті і задаються питанням, «що з нами не так?». Їх перша думка - що справа в них, що вони не можуть зберегти відносини, замість цього їм варто запитати себе «чому у нас не виходить?».

Наше рішення не суперечить священність шлюбу, ми просто дали один одному можливість створювати свої правила. Ми говорили про це протягом усього часу, який ми разом, весь час до весілля.

Берос сказала виданню, що вони з її чоловіком дуже довго обговорювали, як саме хочуть провести наступні 10 років свого спільного життя.

Ми дуже серйозно працювали над тим, щоб зрозуміти, що саме ми хочемо від наших відносин. Ми дивилися на наші фінанси, де ми хочемо жити і ростити наших дітей - на всі області, в яких в шлюбах трапляються проблеми.

Пара прибрала зі своїх клятв слова «поки смерть не розлучить нас», щоб не давати один одному порожніх обіцянок.

Мені хотілося, щоб нам було добре зараз, замість того, щоб обіцяти один одному щось назавжди, схрещувати пальці і сподіватися на краще. Але ми все одно даємо один одному обіцянки, не назавжди, але почуття абсолютно таке ж.

A photo posted by CASEY BEROS (@caseyberos) on Oct 11, 2016 at 2:48 pm PDT

Раніше на Reddit активно обговорювали ситуації, в яких вони зрозуміли, що їх партнер - ідіот. Більше 23 тисяч коментарів зібралося під постом про те, як дивно і нерозумно себе іноді ведуть люди.

А до цього на сайті ділилися прикладами вчинків, які здійснюють хлопці і дівчата, коли хочуть здаватися милими привабливими, але всіх це навпаки, дико дратує.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL