Головна » Різні новини » Ранній підйом небезпечний для вашого здоров'я

Ранній підйом небезпечний для вашого здоров'я

27.04.2016 в 05:49 переглядів: 208 коментарів: 0 Різні новини
Вченими Японії зроблені висновки щодо сну. Вони стверджують і це підкріплено практично, що ті люди, що мають біоритми, прийняті в психології як «сон жайворонка», мають великі шанси отримати хвороби серця, на відміну від тих, хто любить, що називають: довше поніжитися в ліжку.

Безсумнівно, є чіткий зв'язок між конкретним часом пробудження людей, і станом його органів серцево-судинної системи.

Пояснюється все це так: люди, що дуже рано піднімаються, щоб йти на роботу або просто для виконання будь-яких інших фізичних навантажень вправ (селяни, спортсмени), піддають себе величезному ризику отримати хвороби серця.

Дослідження лікарів з Кіото, поставлені на 4000 добровольцях (23-90 років від роду), показало, що люди, які рано встають з ліжка, мають більш вразливу серцево-судинну систему, яка схильна до гіпертонії і інфаркту.

Однак японцями помічена й інша закономірність - серед довгожителів, також було дуже багато «жайворонків». Другий феномен поки точного наукового пояснення не отримав.

Точно встановлено, що в країнах, де практикується «Сієста» - хворих з серцево-судинними хворобами набагато менше. Висновок: потрібно намагатися давати серцю відпочивати - хоча б годинку в денний час.

Джерело: http://www.gogetnews.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL