Головна » Культура » Regina Todorenko

Regina Todorenko

29.11.2016 в 10:25 переглядів: 419 коментарів: 0 Культура
Провідна восьмого сезону проекту на телеканалі «П'ятниця» поділилася з шанувальниками тизером кліпу під воістину гарячим назвою Fire. Тодоренко анонсувала його прем'єру, чекати якої залишилося зовсім недовго. На відео

Регіна без будь-якої одягу лежить на даху розмальованого фургона, на кузові якого написано латинськими літерами ім'я головної героїні - Regina Todorenko.
 
У коментарях до посту прозвучали, втім, як це завжди буває у знаменитостей, як позитивні, так і негативні коментарі. Хтось похвалив зірку телешоу, а хтось висловився скептично щодо його розкутості і співочого таланту.
 
«Скоро. Вас охопить справжній вогонь. Спочатку ви відчуєте його на кінчиках пальців, ваше серце почне битися швидше. Секунда ... і ви вже танцюєте, забуваючи про все на світі. Ви вже відчуваєте, як вогонь наближається? Прем'єра Fire. Скоро », - підписала пост Тодоренко.

«Ах, яка красуня», «Шикарне тіло! Не слід його ховати в одяг »,« Регіна, ти класна! », - Писали дружелюбно налаштовані прихильники. «Чому гола?», «Регіна, зав'язуй з співом», «Не Регін ... ти з оголенням цієї переборщила. Ти цнотлива дівчина. Вульгарність тобі не личить », - висловили невдоволення інші.
 
Ніяких відповідних коментарів Тодоренко не дала. До слова, це далеко не перший випадок, коли телеведуча демонструє своє оголене тіло. Так, раніше Регіна знімалася голою для чоловічого глянцевого видання, про що з гордістю розповідала своїм шанувальникам в мікроблозі, не забувши проілюструвати запис відвертими фото.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL