Головна » Різні новини » Регулярне вживання цього фрукта знижує вагу

Регулярне вживання цього фрукта знижує вагу

10.05.2016 в 08:22 переглядів: 201 коментарів: 0 Різні новини
Всі знають про те, що цитрусові корисні для здоров'я. Але скільки потрібно їх вживати і чи варто? На друге питання вчені відповідають, що стоїть, і це навіть не обговорюється. Вживання фруктів і овочів з усіх видів вже давно асоціюється зі зменшенням ризику розвитку багатьох несприятливих чинників для здоров'я.

Дослідження показали, що збільшення споживання такої рослинної їжі, як грейпфрут, сприяє здоровому кольору обличчя, підвищення працездатності, знижує ризик розвитку цукрового діабету і ожиріння, серцево-судинних захворювань і раку.

Грейпфрут, звичайно, не може бути чудо-засобом для втрати ваги, як це підноситься в багатьох популярних дієтах. Але його регулярне вживання підвищує метаболічні процеси в організмі як жінок, так і чоловіків. В ході дослідження протягом 12 тижнів спостерігався 91 пацієнт з ожирінням (і жінки, і чоловіки).

Їх розділили на 4 групи. Перша отримувала одну капсулу плацебо з 7 унциями яблучного соку, друга - капсули з грейпфрутом і з 7 унциями яблучного соку, третя - 8 унцій соку грейпфрута з капсулою плацебо, четверта - половину свіжого грейпфрута з капсулою плацебо три рази в день перед кожним прийомом їжі. Після закінчення 12 тижнів виявилося, що практично не схудли тільки ті, хто не вживав грейпфрут ні в якому вигляді. Найбільше втратили вагу ті люди, які отримували свіжий грейпфрут.

Сучасна медицина - це командна робота. Більше 7 років ми є згуртованою командою, в якій кожен доповнює компетенції один одного. Наша місія: довести - все, що сьогодні може запропонувати зарубіжна медицина, є у нас з Вами будинку, в Росії. Це міжнародні стандарти якості, можливості високих технологій, сучасний підхід до діагностики та терапії.

Ми прихильники персональної медицини, в якій панують інтереси і комфорт пацієнта. Ми працюємо для того, щоб Ви в будь-який момент знали, до кого звернутися і були впевнені, що Вам допоможуть.

http://www.percare.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL