Головна » Різні новини » Рівень холестерину регулює мозок

Рівень холестерину регулює мозок

08.04.2016 в 11:28 переглядів: 226 коментарів: 0 Різні новини
Експерти постійно попереджають нас про те, що жирна їжа підвищує рівень холестерину в крові. Однак він залежить не тільки від того, що ми їмо, але і від роботи головного мозку, вважають вчені з США.

«Прийнято вважати, що рівень холестерину регулюється виключно за допомогою процесу перетравлення їжі та синтезу і секреції печінки. Нам вперше вдалося показати, що холестерин знаходиться під прямим контролем специфічних нервових процесів в центральній нервовій системі », - розповідають автори нового дослідження.

Вони виявили, що гормон головного мозку грелін, який впливає на апетит, харчування і витрата енергії, також підвищує рівень холестерину в крові. Грелін подає печінки сигнали, внаслідок чого вона перестає накопичувати холестерин в колишньому обсязі, через що його рівень в крові підвищується.

Високий рівень холестерину пов'язаний з підвищеним ризиком розвитку атеросклерозу, при якому на стінках кровоносних судин з'являються нарости, що призводять до інсультів та інфарктів. Однак існує і так званий «хороший холестерин», який необхідний організму для нормальної роботи. Холестерин є речовиною, необхідною для утворення вітамінів, гормонів і шлункових кислот.

«Наші результати можуть сприяти розробці нових методів контролю рівня холестерину, необхідних для людей з хворим серцем і судинами. А поки нам необхідно стежити за своїм харчуванням і регулярно займатися спортом », - радять учені з Університету Цинциннаті.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL