Головна » Економіка » Росія може заборонити грошові перекази в Україну

Росія може заборонити грошові перекази в Україну

10.11.2016 в 08:24 переглядів: 223 коментарів: 0 Економіка
У Держдумі Росії розглянуть законопроект про грошові перекази в Україну.

Депутат від Єдиної Росії Владислав Резник вніс до Держдуми законопроект, який передбачає заборону грошових переказів з РФ в Україну, що здійснюються за допомогою іноземних платіжних систем.

Як повідомляє РІА Новини, документ встановлює заборону на здійснення транскордонних переказів без відкриття банківського рахунку поза рамками платіжних систем, з метою забезпечення прав і законних інтересів учасників даних правовідносин на території РФ.

У разі введення іноземною державою обмежень на використання на його території платіжних послуг, що надаються російськими операторами, законопроект забороняє здійснювати грошові перекази, в тому числі електронні, з Росії в таку державу з використанням іноземних платіжних систем. У разі порушення даного обмеження Банк Росії зможе стягнути штраф з здійснила такий переклад особи в розмірі виробленого платежу.

"Законопроект спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, введеного 17 жовтня 2016 року", - пояснює автор законопроекту.

Він звертає увагу, що встановлення цієї заборони призвело до обмеження конкуренції на російському ринку платіжних послуг, що здійснюються у вигляді транскордонних переказів грошових коштів без відкриття рахунку, на користь іноземних платіжних систем.

Нагадаємо, 18 жовтня президент України Петро Порошенко схвалив заборону в Україні ряду російських платіжних систем. Це передбачено указом глави держави про введення в дію рішення РНБО про продовження на рік персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) згідно з новим розширеним списком.

Згідно з документом, під санкції потрапили платіжні системи Золота Корона, Юністрім, Міжнародні грошові перекази Лідер, Anelik, Blizko і Колібрі.
http://inance.bigmir.net/news
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL