Головна » Різні новини » Росія зніме заборону на імпорт овочів і фруктів з Єгипту

Росія зніме заборону на імпорт овочів і фруктів з Єгипту

27.09.2016 в 12:25 переглядів: 193 коментарів: 0 Різні новини
З кінця серпня в Єгипті діяв офіційну заборону на утримання ріжків в імпортної пшениці.

Росія зніме заборону на імпорт фруктів та овочів з Єгипту, крім картоплі, протягом трьох-п'яти днів. Про це заявив представник Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду РФ (Россільгоспнагляд), повідомляє Рейтер.

Заборона ввели з 22 вересня поточного року після повідомлень російського відомства про систематичні порушення міжнародних і російських фітосанітарних вимог при поставках підкарантинних матеріалів з Єгипту в РФ.

Обмеження Россільгоспнагляду пішли за відмовою Єгипту, прийняти партію російської пшениці через вимоги нульового змісту грибка ріжків в зернових. .

Раніше член створеного Міністерством сільського господарства Єгипту спецкомітету Ашраф Халіл заявив, що поряд з Росією в список країн, чиє зерно заражене грибковим захворюванням - ріжків потрапила і Україна. А з кінця серпня в Єгипті діяв офіційну заборону на утримання ріжків в імпортної пшениці.

Єгипет - один з ключових імпортерів пшениці в світі. За даними Державної фіскальної служби, з початку 2016 года Египет купив української пшениці на $ 256 млн - 17% виручки українських аграріїв.

Нагадаємо, що Єгипет відмовився від поставок української пшениці.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL