Головна » Різні новини » Росії не вистачає української солі

Росії не вистачає української солі

12.05.2016 в 10:06 переглядів: 322 коментарів: 0 Різні новини
Росспоживнагляд, який обмежив ввезення харчової солі українського підприємства «Артемсіль» в на початку 2015 року через претензії до якості, дозволив його продукції повернутися в Росію. Про це повідомляє російська газета «Коммерсант», передає УНН.

При цьому, український виробник, який раніше займав п'яту частину російського ринку, зможе імпортувати в РФ приблизно на третину менше солі, ніж було до заборони.

Так, за даними джерела на ринку і федерального чиновника, Росспоживнагляд дозволив українському підприємству щорічно ввозити в Росію 170 тис. Тонн солі та вже поінформував російську митну службу про допуск його продукції з 10 травня.

У прес-службі Росспоживнагляду підтвердили, що прийнято рішення про тестовому ввезенні одиничних партій солі з цього підприємства в режимі «одного вікна» (тобто тільки через один митний термінал). При цьому, там відзначили, що на сьогоднішній день не ввезений жоден кілограм продукції з «Артемсіль».

До введення заборони на імпорт, «Артемсіль» була одним з найбільших гравців на російському ринку харчової солі, пише видання. За даними «Руспродсоюза», в 2014 році її частка становила 21% (233,2 тис. Тонн). Завдяки підприємству Україна була однією з найбільших країн-імпортерів, займаючи 25,26% ринку за підсумками 11 місяців 2014 року.

Допуск 170 тис. Тонн продукції «Артемсіль» дозволить повернути Україні колишню частку на російському ринку, вважає великий постачальник і дистриб'ютор бакалії.
Джерело:http://newsyou.info/rossii-ne-xvataet-ukrainskoj-soli
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL