Головна » Наука і технології » Samsung представила бюджетний планшет зі сканером райдужної оболонки ока

Samsung представила бюджетний планшет зі сканером райдужної оболонки ока

27.05.2016 в 14:20 переглядів: 518 коментарів: 0 Наука і технології
Наявністю дактилоскопічного сенсора в смартфоні сьогодні нікого не здивуєш. Спасибі китайцям, які прагнуть спростувати всі закони ринку, пропонуючи дійсно якісні і - що найголовніше - захищені рішення за низькою ціною.

Samsung, звичайно, компанія не китайська, але її замашки на «оснащену бюджетность» не можуть не радувати, а Galaxy Tab Iris - тим более.Новий планшет, вартість якого не перевищує 200 доларів США, не здатний похвалитися передовим апаратним забезпеченням. Пристрій працює на базі невідомого процесора з тактовою частотою 1,5 ГГц при 1,5 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої пам'яті.

Дозвіл 7-дюймового дисплея не дотягує навіть до застарілого HD і становить всього 1024 х 600 точок. Одним словом, сором, та й годі, але сканер райдужної оболонки ока здатний приховати існуючі недоліки.

Так, судячи з усього, вирішили корейці, вирячивши новинку ексклюзивно для Індії з перспективою подальшої експансії на ринки країн, що розвиваються. За заявами представників Samsung, Galaxy Tab Iris стане відмінному пристроєм для державних службовців і користувачів, які печуться про безпеку власних даних.

http://portaltele.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL