Головна » Економіка » Ще одне українське місто відмовився підвищувати тарифи

Ще одне українське місто відмовився підвищувати тарифи

19.08.2016 в 09:47 переглядів: 298 коментарів: 0 Економіка
У п'ятницю, 12 серпня, депутати Чернівецької міськради на позачерговій сесії проголосували за введення мораторію на підвищення комунальних тарифів. Про це йдеться на сайті Чернівецької міської ради.

Мораторій на підвищення тарифів на газ, електроенергію, водопостачання та водовідведення, перевезення в громадському транспорті міста і здійснення поховань буде діяти до кінця 2016 року.

Крім того, місцева влада Чернівців визнали неприпустимим введення підвищених тарифів на тепло з 1 жовтня 2016 роки без одночасного перегляду розмірів мінімальної заробітної плати та пенсії. Депутати вирішили звернутися до Кабміну і ВРУ з проханням якомога швидше (до початку опалювального сезону) переглянути соціальні стандарти для населення.

Також, згідно з рішенням від 12 серпня, з жителів Чернівців не буде стягуватися пеня за несвоєчасну оплату комуналки. Таке правило буде діяти з 1 вересня 2016 року до 31 серпня 2017 року.

Нагадаємо, що 7 липня депутати Київської міськради підтримали мораторій на підвищення комунальних тарифів в столиці. Далі, місцева влада Дніпра і Житомира пішли за своїми колегами.

Депутати Львівської міськради поки на вводили мораторій, але проголосували за постанову Про неконституційність і несправедливості підняття величини тарифів на комунальні послуги для населення без підвищення розміру мінімальної заробітної плати і пенсії.

У вівторок, 26 липня, мораторій на підвищення тарифів ввів Полтавська облрада. 28 липня депутати Закарпатської облради також ввели тимчасовий мораторій на підвищення вартості комунальних послуг. Раніше експерт роз'яснив, що дії місцевих органів щодо скасування підвищення тарифів є незаконними.

http://finance.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL