Головна » Різні новини » Щедрість може вплинути на тривалість життя

Щедрість може вплинути на тривалість життя

04.05.2016 в 08:04 переглядів: 212 коментарів: 0 Різні новини
До несподіваного висновку прийшли вчені - щедрість в прямому сенсі може продовжити життя людині. Співробітники Університету Британської Колумбії з'ясували, що покупка подарунків для близьких або пожертвування грошей знижує артеріальний тиск не гірше медпрепаратів.

Щодня перед людиною постає вибір, на що витратити гроші. Раніше дослідники з'ясували, що трата коштів на благодійність підвищує рівень щастя людини, але чи впливає це на його здоров'я, відомо не було. Канадські вчені вирішили знайти відповідь на це питання.

Для цього дослідники провели тритижневий експеримент, до участі в якому були залучені 128 добровольців у віковій категорії 65 - 85 років. Всім піддослідним, яких поділили на дві групи, щотижня вчені видавали по $ 40. Першій групі добровольців необхідно було витрачати ці кошти на будь-які особисті потреби, а другої групи тільки на інших людей.

При цьому автори дослідження проводили обстеження учасників експерименту перед його початком і після закінчення. Дослідження показало, що у учасників другої групи за час експерименту помітно знизилося артеріальний тиск. Як зазначили автори дослідження, найсильніший ефект від благодійності був у добровольців, які страждали від клінічної гіпертонії або мали підвищений артеріальний тиск.

У той же час вчені помітили, що спостережуваний ефект в справі зниження артеріального тиску був цілком можна порівняти з дією медпрепаратів, призначених для цих цілей.

Відзначається, що у добровольців з першої групи вчені ніяких змін в стані здоров'я не помітили, а це доводить, що доброта до ближнього має воістину лікувальним ефектом.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL