Головна » Різні новини » Що допомагає боротися з раком шкіри у літніх людей

Що допомагає боротися з раком шкіри у літніх людей

08.04.2016 в 11:38 переглядів: 246 коментарів: 0 Різні новини
Нове дослідження показало, що антиоксиданти можуть бути ефективним засобом для лікування меланоми у літніх пацієнтів.

Дослідники виявили, що старі ракові клітини, що утворилися при найважчій формі раку шкіри, поводяться інакше, ніж більш молоді ракові клітини.

Дослідження показало, що зміни в мікросередовищі роблять ці старі ракові клітини більш стійкими до лікування.

«Мікросередовище має великий вплив на метастазування ракових клітин і їх реакцію на терапію, яка спеціально спрямована на мутації в генах», сказала провідний автор дослідження Ashani Weeraratna, доцент Інституту Вістар в США.

Однак результати дослідження показали, що антиоксидант N-ацетилцистеїн (NAC) вбиває клітини меланоми в старих дермальних фібробластах. Ці клітини допомагають шкірі відновитися після травм, але також сприяють інвазії клітин меланоми.

Дослідники взяли на аналіз дермальниє фібробласти у здорових донорів віком 25-35 років та людей похилого донорів у віці 55-65 років.

Вони виявили, що тільки в старих клітинах був секретується фактор sFRP2, який регулює бета-катенин - білок, який зазвичай блокує вторгнення клітин меланоми.

Втрата бета-Катенін, пов'язана з віком, робить клітини меланоми менш здатними зв'язуватися з активними формами кисню (АФК), що призводить до того, що пухлина стає генетично нестабільною.

Джерело:http://newsyou.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL