Головна » Спорт » Що допомагає чоловікам втратити вагу і зберегти м'язову масу

Що допомагає чоловікам втратити вагу і зберегти м'язову масу

06.04.2016 в 06:05 переглядів: 866 коментарів: 0 Спорт
Втрата ваги за допомогою дієти часто зменшує не тільки кількість жиру, але і кількість м'язової маси. Проте, лікування тестостероном чоловіків з надмірною вагою, які дотримуються дієти, може допомогти позбавитися від зайвої ваги і при цьому зберегти м'язи, з'ясували австралійські фахівці з Університету Мельбурна.

Команда вчених провела клінічне дослідження 100 чоловіків з ожирінням. Всі учасники були в віці від 20 до 70 років і мали низький рівень тестостерону. Крім того, 20% чоловіків були хворі на діабет, в той час як 10% мали серцево-судинні захворювання.

Випробовувані дотримувалися суворої дієти, що складається з 600 калорій в день, протягом перших 10 тижнів дослідження. Учасникам також потрібно було приділяти, по крайній мері, 30 хвилин в день помірним фізичним навантаженням. 49 чоловіків також отримували ін'єкції тестостерону внутрішньом'язово кожні 10 тижнів, в той час як інші учасники отримували плацебо.

Через 56 тижнів обидві групи втратили близько 11 кг. Проте, чоловіки, які одержували ін'єкції тестостерону, втратили виключно жир, зберігши свою м'язову масу. При цьому учасники, які одержували плацебо, втратили близько 3,5 кг м'язової маси.
Джерело: http://healthvesti.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL