Головна » Економіка » Що пропонує ринок заміської нерухомості

Що пропонує ринок заміської нерухомості

02.12.2016 в 09:02 переглядів: 291 коментарів: 0 Економіка
Конкуренція на ринку нерухомості збільшується з кожним місяцем, тому українцям є з чого вибирати: ціни на квартири в приміських новобудовах опускаються.

Жителі мегаполісів все більше віддають перевагу заміської нерухомості і перебираються з галасливої ​​столиці України в передмістя. Там і повітря чистіше, і квадратний метр в новобудовах дешевше.

Про те, як поживає ринок заміської нерухомості в околицях Києва, Сегодня розповіли директор компанії РіалЕкспо Віктор Коваленко, провідний спеціаліст департаменту маркетингу консалтингової компанії VS Development Сергій Костецький і президент Земельного Союзу України Андрій Кошиль.

Геть метушню мегаполісу

З одного боку, ситуація з приміськими новобудовами не може не радувати споживача. Пропозиція цікавих, вдало розташованих і комфортно облаштованих об'єктів зростає, а ціни на них продовжують знижуватися. Наприклад, на порталі ЛУН представлено 273 новобудови в Київській області, в яких зараз пропонуються квартири. А що стосується здешевлення, то немислима колись ціна в 350 доларів за квадратний метр вже виглядає майже звично - на ринку можна знайти і більш дешеві пропозиції.

Через викриття будівельних афер і публікацій про велику кількість ошуканих "інвесторів" люди вже бояться вкладати на ранніх етапах будівництва, а тільки в готові або майже готові будинки

Наприклад, в облаштованому, зеленому і красивому місті Буча (15 хвилин маршруткою до ст. М. Академмістечко) можете купити квартиру за 9 тис грн за кв м. Правда, за цією ціною йдуть тільки трикімнатні і тільки в будинку, який обіцяють закінчити в II кварталі 2017 року м ХОЧЕТЕ ДЕШЕВШЕ? 8414 грн коштує 1 кв м великих квартир у с. Білогородка (. Теж маршруткою до ст М. Житомирська) - в секції, яка повинна бути здана в І кварталі наступного року.

Щоб ще знизити ціну, потрібно йти далі - або географічно від Києва, або за часом здачі. Наприклад, у м Ірпінь (до метро Академмістечко можна доїхати громадським транспортом) є квартири по 8300 грн за 1 кв м. Але зате здачі будинку доведеться чекати аж до ІІ кварталу 2018 року м Від'їжджаємо трохи далі, в сел. Ворзель: тут є квартири від 7700 грн за квадрат (здача запланована на І квартал 2018 г.).

А якщо і це дорого, то по ТОЙ ЖЕ ЛІНІЇ приміської електрички Їдемо до смт Немішаєве. Звідси до Києва добиратися вже не так комфортно, все-таки більше 30 км, зате і ціна квадратного метра в будинку, який обіцяють здати в IV кварталі 2018 р - Всього 7500 грн.
http://lingvoportal.blogspot.com/
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL