Головна » Різні новини » Що станеться з організмом, якщо щодня з'їдати по 1 солоному огірку?

Що станеться з організмом, якщо щодня з'їдати по 1 солоному огірку?

11.04.2016 в 08:29 переглядів: 314 коментарів: 0 Різні новини
Завжди любив домашні соління, скільки себе пам'ятаю. Солоні огірки і квашена капуста домашнього приготування - традиційні для нашої сім'ї страви, їх можна було зустріти на столі майже кожен день!

Дізнавшись цю інформацію, я просто не міг втриматися від спокуси розповісти про неї близьким! Виявляється, все соління дуже сильно впливають на організм, стимулюють роботу мозку, допомагають травній системі і навіть можуть замінити антидепресанти. Хто б міг подумати…
Домашні соління

Тільки людина зі здоровим шлунком може бути щасливий! Вчені виявили взаємозв'язок між хорошим травленням і мозком: мозок краще працює, якщо зі шлунком все в порядку. Ключ до здоров'я травної системи - наявність в раціоні ферментованих продуктів.

Соління готуються за допомогою бродіння, і в них присутні бактерії, які допомагають підтримувати здорову мікрофлору в шлунку і кишечнику. Молочна кислота, наявна в домашніх заготовках, допомагає зменшити кількість холестерину в крові, покращує кровообіг і сприяє зниженню кров'яного тиску.

Також соління багаті клітковиною, яка активізує роботу шлунка і допомагає їжі проходити по шлунково-кишковому тракту вільніше. Якщо у людини немає проблем з нирками, фахівці рекомендують частіше їсти квашену капусту і солоні огірки - ці продукти навіть сприяють схудненню!

Професор Іван Неумивакин вважає, що соління - кращі продукти для ощелачивания організму. Радуючи своє тіло хрусткими солоними огірочками, ти проводиш профілактику раку! У здорової кислотно-лужного середовища організму не залишається шансу для зростання небезпечних клітин.

Щоб бути оптимістом, налаштованим тільки на хороше, необхідно бути здоровою людиною. Якщо ти здоровий, все гормони знаходяться в балансі, мозок активно виробляє гормони щастя - серотонін, і скаржитися на життя зовсім не хочеться ...

Джерело: http://headinsider.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL