Головна » Здоров`я » Що трапиться, якщо ви будете їсти по 3 фініка в день

Що трапиться, якщо ви будете їсти по 3 фініка в день

09.04.2016 в 07:38 переглядів: 344 коментарів: 0 Здоров`я
1. Артерії

Величезна кількість калію в фініках допомагає не тільки підтримати серце, а й звільнити закупорені судини. Саме це і знижує ризик нападів і серцевих захворювань. Всього три фініка в день - і твої судини легко очистяться.

2. Печінка

Фініки допоможуть твоїй печінки позбутися від токсинів, знижуючи ризик появи цирозу.

3. Серце

Для серця фініки - найкорисніший продукт. Дуже часто медики рекомендують їх у вигляді профілактики серцево-судинних захворювань. Не дивно - фініки багаті калієм, знижують рівень холестерину, очищають судини.

4. Очі

Читайте також: Як полегшити симптоми деменції
Пам'ятайте, в школі нам рекомендували їсти моркву для зору? Виявляється, фініки набагато ефективніше і, по-чесному, набагато смачніше. Ці солодкі плоди дуже багаті вітаміном А. Більш того, вони виробляють в організмі речовина, що допомагає захистити оболонку ока від сонячних променів.

5. Енергія

Фініки дуже поживні. Спортсмени весь час їдять їх під час перекусу. Великий вміст цукру і корисних жирів в них допомагає нам відчувати ситість. 3 фініка = енергетичний заряд на цілий день.

6. Травлення

Як ми вже зрозуміли, фініки володіють відмінним очищаючим ефектом. Але допомагають вони не тільки судинах, але ще і шлунку. Саме тому вони ідеальні для травлення. Фініки мають особливі кислотами, які сприяють перетравленню їжі. Іноді лікарі рекомендують їх навіть при профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту і навіть раку шлунка.

Читайте також: Названо найкращий антидепресант
7. Знеболювальне

Важко в це повірити, але це так. Фініки - відмінне знеболююче! Більш того, на відміну від медикаментів, вони не викликають ніякого звикання, хоча ... це як подивитися. Фініки володіють особливим антибактеріальним ефектом, знижуючи в організмі активність інфекцій, а як результат - чутливість до болю.

Неймовірно! Завжди любив фініки, але поняття не мав, що вони такі корисні. Три фініки в день - кращий спосіб профілактики здорового способу життя.

Джерело: http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL