Головна » Різні новини » Що відчуває людина з вогнепальним або ножовим пораненням?

Що відчуває людина з вогнепальним або ножовим пораненням?

20.01.2017 в 08:58 переглядів: 395 коментарів: 0 Різні новини
Вогнепальне
1. Уявіть, що в вас врізається маленький винищувач. Спочатку біль, потім кілька секунд нічого не відчуваєш. Потім нахлине друга хвиля болю. Ось тут уявіть, що у вас цвях в тілі, так його ще й розхитують. Тобто хворіти у вас буде не дірочка від пострілу, а вся кінцівку або частину корпусу.

2. При відкритій кровотечі відчуття нагадують удар мізинцем об кут косяка. Ось такий ж біль як в перші секунди після удару пальцем, але протягом декількох хвилин на великого діаметру. Додатково до цього вам ще й гарячу каву ллють на рану.

Ножове
3. Від кулі більше болить всередині, а від ножового болить скрізь. Що відчуває людина: спочатку гострий біль, як від будь-якого порізу. Але глибше. Після цього настає короткочасний шок. А після того, як шок відходить, ви поступово починаєте відчувати пекучу біль не поверхні рани.

4. Як болить? Уявіть, що ви порізалися, коли робили салат. Уявіть, що рану вам помазали скипидаром, потім йодом, а потім покришити якусь таблетку-пустушку, яка шипить в рідини.

5. Крововилив від ножового на практиці сильніший. Однак радіус болю набагато менше, ніж від кулі. Якщо ви вистрілите собі в ногу, у вас буде боліти вся нога і, ймовірно, частина стегна. Якщо ви увіткнете собі ніж в ногу, то буде хворіти уражена область, але сильніше.

Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL